Kaybolan güzelliğimi nasıl tekrar kazanırım?

Eskiden güzeldim arkadaşlar herkes tarafından beğeniliyordum ama hormonal bozukluk mu oldu bilmiyorum tüylendim bir anda değlştim yüzüm falan acayip değişti parlak bir cocuktum yüzüm tertemizdi simdi kıl tüy siyah noktalar vs aynayaa bakamıyorum inan buna... eskiye dönemk için cabaladıkca önüme yeni sorunlar cıkıyor acaba kişisel bir destek alsam sizce yararı olur mu yani yaşam kocu gibi? cunku kendimi begenmedikçe insanlardan kaçıyorum ve özgüvensizlik her işte beni başarısız yapmaya başladı cok değiştim...

0|0
51

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• lazer lazer lazer...

0|1
    0|0
    • işe yarar mı gerçekten daha kötü yapmasın tenim beyaz aslında ama kıllarım siyah yani belli oluyor lazer yaptırınca o beyazlık gitmez dimi teni bozmaz?

• bacaklarını agdayla alırsan.. aktardan KARINCA YUMURTASI YAĞI al.. her yerde satılıyor.. ağda yaptıgınyere agdadan sonra sur.. azalma olur, seyrekleşır.. cok uzamaz.. bence lazere gerek yok oralarıcın.. :)) neyse ıyı gecelerrr;))

• bir bakayım hemen onada teşekkür ederim :) iyi geceler cok teşekküler...

• Kan tahlili yaptırmanı öneriyorum. Cildiye doktoruna görün daha sonrasında eğer hormonal bir bozukluk yoksa kür vs tarifi verebiliriz.

0|1
    0|0
    • cildiyeciye gittim bana egzamatik bir rahatsızlık söyledi fakat verdiği kremi sürünce yüzde su tutuyormuş yani yüzümü daha cok şişircek o yüzden kullanmadım ama birşeylerde yapmak istiyorum işte hormonal olarak hic baktırmadım baktırsam mı kan tahlili mi vercem onun için?

• Kan tahlili mutlaka ver hiç olmazsa kontrol edilmiş olur. Daha önce egzama yaşadım boynumda ve gözlerimde oluşmuştu öyle çok su toplamıyor merak etme. Ben o zamanlar küçüktüm acıyor diye krem kullanmamıştım boynumdan iltihaplar akmaya başlamıştı.

• İlerlemeden al kremi kullan.

• Yoo guzellik salonlarina gt eczanelere gt duzelirsinya.

0|1
    0|0
  • guzel olup napican

0|1
    0|0
    • kendimi iyi hissedicem

• transmisin kendine guzel diyon erkek adam yakisikli der oyle degilmi

• yok yakışıklı olma imkanım yok belli benden en fazla tatlı olur o kadar o yüzden öyle demedim

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;