Günde 5-6 litre su içip etkisini gören oldu mu yüzünde?

benim yüzümde gözenekler geniş sanırım çünkü yüzüm çabuk kir kapıyor. Evden çıkmadan önce buhar maskesi yapıyorum nemlendirici + badem sütü sürüyorum 4 saat dışarıdan dönünce ten rengimin koyulaştıgını görüyorum. ıslak mendille siliyorum mendile kir geliyor gri gri. her yolu denedim sonuc alamadım su için deniliyor faydası çok var mı cidden

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Yüzünü ıslak mendille silme.

0|0
    0|0
    • ya ben kafayı yicem gerçekten. Aslında çoğu insanın yüzü kirleniyor ama ben bakımla bu kadar haşır neşir oldugum için çıkan kiri görüyorum. Havaya bakar mısın allah aşkına ya ne kadar kirli. fabrikalar bilmemneler temiz hava yok ya

• aynen İstanbul'da yaşıyorum her gün de okul için yok metro yok tramvay baya dolanıyorum. yok fondoten kullanmıyorum. tem, zleyici sütüm var allahtan o var baya temizliyor. ıslak mendilde kullanmam teşekkür ederim tavsiyen için :)

• Rica ederim

En İyi Kız Görüşü

• gözeneklerin sıkılaşmasını istiyorsan, buhardan sonra buz masajı yap cildine. buzları 3-4 dk beklet o aşırı soğukluğu gitsin.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• O kadar su içmek böbrekleri iflasa sürükler.

0|0
    0|0
  • Onlar işe yaramaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;