Sigara içmek gerçekten rahatlatıyor mu?

Şu aralar o kadar kötüyümki seneye olan sınavın stresi şimdiden başladı sürekli aklımı bişeye takar moralimi bozarım bazen düşünüyorum ciddi ciddi çevremdekilere sorduğumda cidden sigaranın ratlattığını söylüyor sizce de öylemi?

0|1
2425

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• Yemekten sonra yakılan sigarayı bilirsiniz
    Rahatlatıyor bir nevi anestezi
    Ama içimdeki duman bir türlü dağılmıyor

0|0
    0|0
  • Eğer ki o hatayı yapar da sigaraya başlarsan işte o zaman en büyük sorunu hayatına sokmuş olursun..
    Sakın başlama

0|0
    0|0
  • hayatının aptallığını yaparsın sakın öyle bişey yapma. ben 1 ay oldu bırakalı ve hergün ayrı işkence çekiyorum.

0|0
    0|0
  • Sen hasta mısın? Bu soru aşk ilişkileri kapsamında sorulacak soru mu? Adamım algıların ne taraftan işliyor senin 🤔🤔🤔🤔

0|0
    0|0
  • Bence hayir ama herhangi bir duygun asiri olursa ya da cok guzel ruzgar vardir deniz cok guzel duruyodur iste o zaman yakarsin rahatlatir

0|0
    0|0
  • 1 rahatlıyor 20 götürüsü oluyor 4 yıldır elimden hiç düşmedi Şu an normal bir gence göre çok dengesiz bir bedene sahibim 1.82 boy 50 kilo yemek yerine sigara içiyorum doygunluk hissim yok hiç başlama alkol iç yeter o

0|0
    0|0
  • Sigara rahatlatmaz ilk içişlerde vücut hassas tepki verir uyuşur titrer başın döner, zamanla alışınca yokluğu can sıkar stress yaratır tekrar alındığında yokluğunun stressini alır insanlarda rahatladım der.

0|0
    0|0
  • psıkoljık bısey bu sen suyun rahatlattgna ınanırsan su ıcınce rahatlarsın bu kadar basıt ıradeyle ılgılı

0|0
    0|0
  • yok hic icmedim sirf zarar baslama

0|0
    0|0
  • Başlama pişman olursun. Kimsenin derdini götürdüğünü de görmedim.

0|0
    0|0
  • Çoğu şey hayatımızda alışkanlıktan ibarettir. Mesela aşk diye adlandırdığımız şahıslar bile.

0|0
    0|0
  • Rahatlatan sey nikotindir. Aslinda bir nevi uyuşturucu. Beynin buna basta alışik değil ve kafasini ilk baslarda yasiyorsun ama bir sure sonra kabak tadi veriyor. Onsuz yapamıyorsun. Üstüne birde zararini görüyorsun 2000 maddenin.

0|0
    0|0
  • kafa dağıtırrr

0|0
    0|0
  • İnanma yslan

0|0
    0|0
  • rahatlıyorum

0|0
    0|0
  • yalan bende öyle sanıyordum yanılıyormuşum. bırakınca anladım rahatlattığını sanmışım yanılmışım.

0|0
    0|0
  • Aynen baya rahatlatıyor ama içme :D içersen alırım bir dal :D

0|0
    0|0
  • Sakın başlama hele bir kıza varya hiç yakışmıyo

0|1
    0|0
  • Beyni uyusturdugu icin gecici rahatlama verdigi dogrudur

0|0
    0|0
  • Onu yapacağına otur çalış ben de yaşıtım seninle çözümü buldum vicdanın rahat ediyor gerçekten

0|0
    0|0
    • Çalışıyorum zaten ama elimde olan bişey değil şu stresi atamıyorum üstümden hergün ağlar oldum.

• Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 23

• Benim için yanım tutuşan tek şey o onu nasıl bırakırımki... Nezaman bırakırıma gelincede Ne zaman mutlu olursam ozaman bırakırım.. Malesefki rahatlatıyor.. Sığındımız liman haline geliyor.. Acılarımızı hafifletiyor gibi geliyor.. Belki bize çoook zarar veriyor ama bizide terketmiyor..

0|0
    0|0
  • baslamadıysan ıcme. bıkotın bagımlılık yaptıgı ıcın aldıgın zaman tabıkı rahatlarsın. bı kere basladımmı benım gıbı bırakmaya ugrasırsın sonra

0|0
    0|0
  • Sakın başlama. Benim de annem babam içiyor. Son zamanlarda nasıl güzel gelmeye başladı. Başlamak istemiyorum. Bu yüzden yaktıklarında yanlarından uzaklaşıyorum.

0|0
    0|0
  • Yo rahatlatmıyor

0|0
    0|0
  • Evet rahatlatiyo

0|0
    0|0
  • hayır hepsi kendini kandırıyor sakın öyle bişey yapma

0|0
    0|0
  • Eğer araştırırsan içindeki etken bir maddenin damarları genişletip kan basıncını düşürdüğünü görebilirsin 😊 rahatlatıyor sakinleştirici özelliği var ama kesinlikle kullanmamanı öneririm. Başlaması kolay ama bırakması çok zor. 😊

0|0
    0|0
  • her türlü bağımlılık sıkıntı. ona muhtaç olma fikri bile moral bozucu. hobi edin kafanı dağıtacak hobiler.

0|0
    0|0
  • Beni rahatlatıyor

0|0
    0|0
  • Aynen sigara icmek rahatlatiyo bazen. Benimde bu pazar ygs sinavim var

0|0
    0|0
  • psikolojik olarak evet

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Sigarayı içince rahatlıyorsun gibi hissedebilirsin ama o sigaranın dumanı ciğerlerini mahveder.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Beni rahatlatiyorda sen baslama daha iyi sonra birakmasi zor oluyor

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Ay sakin bir hata yapip baslama

0|0
    0|0
  • Kesinlikle evet

0|0
    0|0
  • Yak bir sigara geçer pampa

0|0
    0|0
  • Piskolojik o rahatlatma olayi. Bebegin emzik emmesi gibi bir şey. Başalama derim

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    3
Yükleniyor... ;