Kel kalıcam yardımm?

Bir sure once kansizliktan saclarim felaket dokuldu. Sonra ilac tedavisiyle kurtuldum sukur artık dokulmuyo ama saclarimin onleri acildi resmen. Arkadaslar yardim edin nasil sac cikartirim cok kotu gorunuyor :(

Güncellemeler:
Sac cikartmam lazimm
Guncel

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• valla benimde dokuluyordu orta derecede son zamanalarda bir şampuan buldum acayip işe yaradı %90 azalttı

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Mecitefendi diye bir şampuan var saç tipine göre olanı seçip kullanabilirsin bende etkili oldu denemekte fayda var :)

0|0
    0|0
    • Sac cikartti mi?

• Bende dökülen bazı bölgelerde çıktı. Saçlarını yıkamadan yarım saat önce çam terebentin yağını saç diplerine masaj yaparak sürüyorum. (Başka bölgelerde tüy çıkartabiliryor bu iki ürün o yüzden dikkatli olmalısın). Daha sonra bu şampuanı sürüyorum masaj yapıyorum saç diplerine 1-2 dakika bekleyip duruluyorum. Benim saçlarıma çok iyi geldi umarım sana da faydası olur :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Bisey olmaz asd

0|0
    0|0
  • Ya ben cildiyeden bir sampuan almistim o iyi geldi dokulmeyi kesti saci canlandirdi durcay markasi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;