Parfüm kalıcı olması, için nerelere sıkılmalı?

Parfümün kalıcı olması için nereye ne kadar sıkılmalı? Bir de ideal püskürtme sayısı kaçtır?

0|0
66

En İyi Kız Görüşü

• Nabız olan bölgelerde en etkili kokuyu yakalarsın. Parfüm de kalıcı ve kaliteliyse boyun, kulak arkası ve göğüs yeterli. Saçlarına ve kıyafetlere de sıkabilirsin ama saç için pek sağlıklı değil, kıyafetlerinin de içine sıkıp giyebilir ya da uzaktan sıkıp dağılmasını sağlayabilirsin

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Kulak arkası, bilekler, dirsek içi, boyun gibi ince yerlere sıkmalısın. Giysiye sıkacaksan da 30 cm uzaktan.

0|0
    0|0
    • Hepsine birden sıkacağım? Çok olmaz mı o zaman bilirsiniz parfüm çok olduğunda da kötü bir durum oluyor

• Hayır kokuyu daha iyi salgılamak için söyledim bu bölgeleri nereye sıkacağınızı siz seçin, ben kulak arkası ve bileklerime sıkıyorum.

• Tamam teşekkürler

• Boyun bilekler az bisey vazelin surup oylede sikabilirsin

0|0
    0|0
  • parfümün kalıcı olması için
    ilk kıyafeti giymeden sık çünkü
    çıkarken sıkınca dışarıda havada uçuyor koku :D

0|0
    0|0
  • Boyun bilek ve saç, bir yerde okumuştum öyle yazıyordu😄

0|0
    0|0
  • Boyun ve bilekler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Esmerlerin Vücutlarındaki Yağ Oranı Beyaz Tenliliere Göre Daha Çok Olduğundan Dolayı Parfümün Etkisi Daha Uzun Sürelidir. Baharat ve Aromalılardan Kullanabilirler.

Bu Doğrultuda Tam Tersi Kokuları Seçmelisiniz.

0|0
    0|0
  • son dönemde parfüm kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • boyununa sık sadece

0|0
    0|0
  • Parfümün kalıcı olması için zengin olman gerek kardeşim gerçekçi olalım😄

0|0
    0|0
    • Chanel kullanıyorum kardeşim yeterli mi yoksa yoksa tom ford tobacco vanille mi kullanayım

• Yeterli kardeşim hayatında sana başarılar dilerim😄

• O aldığım parfümeri gore değişir. Orijinal parfüm için 3 sıkım sağ sol ve ortaya yeterli

0|0
    0|0
  • boyunun iki kenarına omuz ile boyunun başladığı noktalara ve çene altına

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;