Sizce hangisi etkileyici?

Öncelikle selam :) arkadaşlar bir kızın etkileyici parfüm kokması mı? Ya da şaçlarının güzel şampuan kokması mı? Sağlığım açısından parfüm sıkamıyorum saçlarımdan şampuan kokusunu alan herkes parfüm sanıyor

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Koltuk altı roll on'u kullan saçların temiz olsun yeter ama parfüm sıkamıyorsan boynuna lavanta esası sürebilirsiniz bayagi ise yarıyor

1|0
    0|0
    • Onu kullanıyorum zaten çok teşekkürler :) aktarda bulabilir miyim esansı

• Bence bulabilirsiniz :) Yves Rocher'ın parfümleri doğal esastan yapılıyor alerjenler yok içinde o markayada bakabilirsiniz

• Çok teşekkürler :) :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• canım valla bence şampuan kokusu bir kadının vazgeçilmez kokusudur onu söliyim parfüm kokusu geneldir ama saçlarına daha özen göster parfümü zaten sürersin :)

0|0
    0|0
    • Parfümü kullanamam zaten hep saçlarıma daha özen gösteririm kadını saç gösterişli yapar :)

• Allah razı olsun saolasın :)

• pas at bana özelden istersen :)

• Kız hoşuma gitmedikten sonra istersen parfüm kutusunu üzerinde boşaltsın etkilemez beni

0|0
    0|0
    • Kız taş olsun kokmasa da olur diyorsun ama sorum hangisi daha etkileyici parfüm mü şaçlardan gelen şampuanın kokusu mu?

• Kız taş olsun demiyorum ben beğendikten sonra tahta da olur suntada olur çirkinde olur sonuçta ben beğenmişim sevmişim. Şampuanda kullandığı parfümde ikiside etkileyici olur. Ama tenine uygun doğru parfümü seçmeli

• Haklısın ama bazıları da şişeyi boşaltıyor üstüne rahatsız oluyorum

• Parfum

0|0
    0|0
    • Bende parfümden yanayım ama astımdan dolayı sıkamıyorum buram buram parfüm sıkanın yanında bile duramıyorum şampuanla idare ediyoruz :)

• Oyle diyolar bilemiyorum

• Hımm :)

Kızlar Ne Diyor 1

• İkisi de olmalı.

0|0
    0|0
    • Haklısın ama parfümü kullanamıyorum maalesef

• Olsun boşver. :))

• Kullananın yanında bile duramıyorum ki sanki biri boğazlıyor gibi oluyorum

Yükleniyor... ;