Cilt maskesi tavsiyelerinizi alabilirmiyim?

Arkadaşlar yağlı cilt ve sivilce lekeleri için bir maske öneriniz var mı acaba hastahanede cildiye bölümünde sürekle aynı krem ve ilaçlar veriliyor bıktım artık pek bir faydasınıda göremedim.

0|0
60

En İyi Kız Görüşü

• Garnier demişler uzak dur. Dermokozmetik olmayan ürünleri kullanma.. kendimden biliyorum kaydederek cildini... düzenli doğal kıl maskesi yap... içine limon dsmlatabilirsin.

0|1
    0|0
    • Garnier'i tavsiye edende fazla zararı nedir acaba

• Hem yeme içmeye hemde hijyene dikkat ediyorum ama cildim çok yağlı maalesef bu yüzden ara sıra sivilcede çıkabiliyor ve eskiden kalma sivilce izleri var yüzümde kükürtlü sabun felanda denedim ama günde iki defa uygulamadan düzelme olmuyorsu

• Ne diym ki bugün resmen deli oldum zaten bu dertten... başka bir dr. a gitcem yarın.. kafaya taktığım için oluyor...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Yaş maya ve limon maskesi.
    Türk kahvesi / limon ve yoğurt peelingi.
    Yumurta akı maskesi.
    Saf gül suyu ve oksijenli su ile tonik uygulaması.

0|1
    0|0
  • Yaş maya ve türk kahvesi bire bir canım hiç başka şeyler deneme

0|1
    0|0
  • Ganier 3ü1 arada var mavi olan çok güzel

0|1
    0|0
  • Garnier 3ü bir arada maske peeling temizleme. Sana en yakın Migros Carrefour a git kozmetik bölümleri varya deodorant falan onun oralarda bulabilirsin

0|1
    0|0
  • merhaba canım ılk olarak cilttdeki yagı tamamen alan çay agacı özu içefen ve cildi matlastıran urunler kullanmalısın ayrıca bu urunler ciltteki yagı aldıgı için cildin nem dengesini saglayan zeytinyaglı içeren ürüğnlerde olmalı. bunlarıun hepsını love nature serisinde var kullnana herkes memnun yardımcı olabilirim fazlası için:))

0|0
    0|0
    • Tabi memnun olurum mesela hangi ürününü kullanmalıyım

• Isimi öğrenebilirmiyim

• ismim meltem:)))) face meltem byr ekle ordan konusalım

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;