Kızlar, saçlarımı kestircem yardım eder misiniz?😊😊 ?

Kızlar saçlarım çok yiprandi sirtim ile belim arasında uzun saç pek yakışmaz bana yüzüm tombul yanaklı bir yapıya sahibim saçlarımı nasıl kestirsem yakışır fotoğrafla gosterirseniz sevinirim yani yakışacak modelin resmini atarsanız 😊Kızlar, saçlarımı kestircem yardım eder misiniz ?😊😊 ?
32 diş gülen benim 😄

0|0
3

En İyi Kız Görüşü

• katlı kesim olabilir bob da kestire bilisin bob kesim yüzünü daha ince gösterir

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Uzun daha cok yakısır sana

0|0
    0|0
    • Fön çektiğim için hep kırıldı saçlarım kesinlikle kestirme vakti geldi ama ara boyları da sevmiyorum hem iri yapiliyim uzun saçı kimse yakistirmiyo bana

• Esas kat tombul yuze gıtmez benımde toplu yuzum senınkınden daha toplu hemde fakat uzun kullanıyorum kırıkları aldır sonra uzat dınleme kımseyı uzun her zaman ıcın kullanıslı ve guzeldır

• Saçlarım çok sık olduğu için düz kestirince kalın oluyo uçları sonra da dışa kıvriliyo sinir oluyorum Kıvırcık olmadığı için saçlarım katlı kesim sıkıntı yaratmiyo

• Fotodaki saç boyu ve kahkül 👍🏻👍🏻👍🏻

0|0
    0|0
    • Saclarimin arkası daha uzun bir ara üçgen kesimdi onu duzelttirdim oval gibi oldu o yüzden önler öyle duruyo ayrıca okula gittiğim için kahkul kullanamıyorum önüme düşüyor derslerde

Yükleniyor... ;