Yıllarca erkeğin süsü sakaldır dedik. Şimdi o süs kaslar, adonisler olmaya başladı mı size göre?

Yıllarca kirli sakal dedik durduk. Şimdi bakıyoruz, spor salonları erkeklerle dolup taşıyor. Hepsinde baklava çıkartma çabası...

Erkekler kendilerine ciddi olarak bakmaya başladılar. Artık erkeğin süsü kasları mıdır? Sakal devri bitti mi sizce de?

0|1
713

En İyi Erkek Görüşü

• Avcunuzu yalarsiniz. Her tarafinizdan yaglar selulitler fiskirirken baklavali, adonisli, yag orani sifir erkekleri ruyanizda gorursunuz. Sporcu erkek sporcu kadin ister ve kendisi gibi kusursuz fizigi tercih eder. Oyle kiz sayisi da asiri azdir ve hangi biri alacak? Kasli ve seksi bir erkekle olan kizin, sporcu bir kizla aldatilmasi da muhtemeldir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Vucut gerek

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Kadınlar ne istedigini bilmediginden saçma sapan sakallı erkekler türedi kaslı erkek diyorlar şimdide her yere spor salonu açıyorlar agzına kadar doluyor. Bence bundan sonra kadınlar adam gibi birini isteriz desinler ve konu burda kapansın yeter yav

1|0
    0|0
  • kas devri sakaldan önceydi şimdi o kapanmak üzere millet göbek manyağı oldu. sakal devri yeni başladı daha kapanmasının zamanı var.

0|0
    0|0
  • Sayenizde

1|0
    0|0
  • Yok simdikiler sporu kendine bakim olarak goruyor ama nasilsa hali sahaya gidenler e laf ediliyor benim sevgilim okadar kro degil hih ne lan ?

0|0
    0|0
  • Bence bitmedi daha yeni başlıyor :DS

0|0
    0|0
  • maalesef

0|0
    0|0
  • Ben spora gidiyorum ama sağlığım için. kimseye kendimi beğendirme çabasında değilim. Genellemeyelim

0|0
    0|0
  • Ben Sakaldan yanayım : )

0|0
    0|0
  • hahahaaa sakal + adonisler iyidir ama hiç biri kaliteli iyi çalışan bir beynin yerini tutmaz. kas karın da doyurmaz aşk gelip geçicidir leblebi tozu misali üfle gitsin.. dış görünüşe aldanmayın tanıyın öyle sevin :)

0|0
    0|0
  • erkeğin süsü yüreğidir.

0|0
    0|0
  • Onlar baklavaya devam etsin, en iyisi sakal... tek geçerim

0|0
    0|0
  • Sakal da birakirim kas da temizletirim ne var bunda kim karisabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6