Rus kızları mı Türk kızları mı ve aralarındaki farklar?

Sizce Rus kızları mı Türk kızları mı ve aralarındaki farklar nedir?

0|1
622

En İyi Erkek Görüşü

• Rus kızları gecelik türk kizları ömürlük sevilir ;)

2|0
    0|0
    • Düşüncelerimin kıymetini bilen çıktı sonunda :) Tesekkurler :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• elbetteki Türk kızları, ruslar 25 en fazla 30 dan sonra tırtlaşırlar,
    bizimkilerin 55 e kadar yolu var.

1|0
    0|0
  • elbetteki Türk kızları, ruslar 25 en fazla 30 dan sonra tırtlaşırlar,
    bizimkilerin 55 e kadar yolu var.

1|0
    0|0
  • tecrubelerimden dayanarak soyluyorum
    rus kizlari cana yakindir ♥
    kokmus turk kizlarina benzemezler, mal mal hareketleri yoktur, bakimlidirlar ♥

0|1
    0|0
  • kız olsunda fark etmez :D

1|0
    0|0
  • özellikle fizik olarak çok fark var, yüz güzelliği olarakta ruslar daha önde ama genelleme yapıyorum :) eğlenmesini bilirler, deniz ürünlerine bayılır ruslar, muhabbetleri iyidir ama çok para harcatırlar :) türk kızlarından da nadiren çıkıyo güzeller ama onlarda çok havalı oluyo genelde kendini bişey sanıyolar, o yüzden ben rusları tercih ediyorum :)

0|0
    0|0
  • rus kızları modernler güzeller seksiler , seksi seviyorlar cinselliğe ve erkeklerle muhabbete tabu olrak bakmıyorlar elimi tuttu evlenecek benimle gibi manyakça düşünceleri yok.

0|0
    0|0
    • Belki türk erkeklerinin de hiç evlenmiyim yatıp yatıp zevkimi alıyım kullanıyım hep ben hep ben düşüncesinden kaynaklıdır bu durum :) belki rus erkekleri de türk kızlarına daha layıktır daha sadıktır belki de :) ne saçma bir bakış açısı :)

• Erkeklerden ve toplum görüşünden kaynaklı olarak haklılar aslında. Avrupa düşünce yapısına sahip değiliz. Bu yüzden. Erkeklerimiz de bundan kaynaklı cinsel açlık çekiyotlar ve kadının cinsel yaşam hakkı neredeyse yok, evlenirken cinsel yaşamı olmamış kız isteniyor ama erkekler istediklerini yaşayabiliyorlar :) ortadaki tek haksızlık bu.

• @mrsblackmore aynen öyle de kendi düşen ağlamaz hem herkesle her şeyi yaşayıp hem de evlenirken eline erkek eli değmemiş kız arayan bir erkek cinsi cinsel açlık çekmeyi bırak açlıktan gebersin bence :D

• Herseye ragmen turk

0|0
    0|0
  • ikiside olsun

0|0
    0|0
  • Latin kızlar most different;)

0|0
    0|0
  • Türk kızları. ❤️

0|0
    0|0
  • anlayamazsınız:)))

0|0
    0|0
    • Anlat ta anlayalım :)

• türk kızını yatırırsın daha öpmeden başlar bağırmaya ağlamaya. hadi öptün. öptüğünle kalırsın. öpsende olurmuş yani.
      ama rus kızını yatırırsın...
      kim kimi öper anlayamazsın

• Rus avrat candır

0|0
    0|0
  • ruslar candır
    çoğu sıcakkanlı dürüst sadık namuslu azla yetinirler severim

0|0
    0|0
  • Bu vatanın disina çıkmam

0|0
    0|0
  • Fark göremiyorum ancak Türk Kızları açıkçası Daha güzel En azından aynı kafadayız :D Türk Erkeğini en iyi Türk kızı anlar bence :D

0|0
    0|0
  • Benim hic Turk kiz arkadasim olmadi o yuzden aradaki farki yapamiycam
    девушка ))

0|0
    0|0
  • Rus kızı gösterip veren
    Türk kızı gösterip vermeyen ashsgs

0|0
    0|0
  • elalemin rus kızı bana ne ben türk kızlarını severim

0|0
    0|0
  • Rus kızlarında kapris yok trip yok

0|0
    0|0
  • Rus kizlari cok cekici geliyor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 6

• Türkler tripli ve esmer. Ruslar beyaz ve rahat işte.

0|0
    0|0
  • Rus kızları Türk kızlarına göre daha uzun boylu ve daha güzeller... Yani öyleymiş, öyle diyorlar :D

0|0
    0|0
  • Türk kızlarının sekse tabu ile bakması ve küçük yaştan başlayarak böyle şeylere ''ayıp, günah'' denmesi ve erkeklerin penislerinin kesilip kendilerine bire üstelik sünnet düğünü diye bir saçmalığı çıkarması sonucunda kadınlar kendi vücutlarını bile ayıp görüyorlar artık. Regl olmak ayıp, cinsel hayatının aktif olması oro*spuluk'' anlıyorlar. Türkler böyle yetişmiş ama ben amerikada böyle bir sorun yaşamadım. Çoğu erkeğin geneleve gidip sonrada kızlara namussuz demesi yüzüden türk kızları çok düşük görülüyor. Çünkü kendilerini böyle alıştırıyorlar. Erkektir yapar saçmalığı gibi. Daha önceden cinsellik tabu olmasaydı türklerde ruslar vs amerikanlar gibi olabilirdi maalesef.. Rus kızları daha önde geliyor banada. Kişiye göre değişir

0|0
    0|0
  • Rus kızlar güzel sarışın renkli gözlü uzun boylu tabi türk erkeklerine güzel geliyor çünkü türk kızlarına alışmışlar

0|0
    0|0
  • türk kızları hamur açar rus kızları bişey açar işte

0|0
    0|0
  • slav olduğum için rus kızları

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;