Gür saçlı kızlara uyuz oluyorum, bu durumdan nasıl kurtulurum😁?

Saçlarım dışında kendime güvenirim, beğenilen biriyim de. Ama gel gör ki saç takıntım beni deli ediyor. Uzun gür saçlı kızları görünce moralim bozuluyor. Benim saçlarım hep ince telliydi ve zamanla azaldılar, toparlansalar bile asla o güçlü hacimli saçlı kızlarınki gibi olamaz. Bu durumu sorun etmemek için nasıl düşünmeliyim? Help me. Teselli verin.😱 Gür saçlı kızlar her zaman öndedir deyip moralimi bozacaksanız hiç yazmayın.😡

0|0
103

En İyi Kız Görüşü

• benimde saçlarım seninki gibi çok ince telli ve zayıftı. Avuç avuç dökülüyodu saçlarım, ağlama krizlerine girdiğimi bilirim. Ama yaklaşık 3-4 ay önce bir saç bakım yağı keşfettim. adı SOFTEM BİTKİSEL SAÇ BAKIM YAĞI (AKSU VİTALtarafından üretilmiştir.), içinde saça çok iyi gelen yağlar var (Badem yağı, Çam terebentin, Çörekotu ve ısırgan yağı, Jojam yağı gibi...) Şu an saçlarımın dökülmesinde ciddi bir azalma oldu saçlarım daha hacimli ve parlak duruyo saçlarım çoğaldı çok tavsiye ediyorum. Ben aktardan almıştım ama her yerde satılıyo sanırım.

1|0
    0|0
    • Canım ben de yeni barcelino saç bakım yağına başladım onda da bir sürü doğal yağ varmış. Fakat nette baktım çakmasını da satıyorlarmış. Benimkini teyzem vermişti orjinal mi değil mi kafam karıştı :/

• Bende kestirdim saçlarımı kırıklar falan gidince belkide bu kadar hızlı etkisini gösterdi.

• Maşâallah diyelim. En azından mevcut olan saçlarımıza iyi bakıp onları koruyalım☺️

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Ol bacın

0|0
    0|0
  • benimde saçlarım öyle
    yapabileceğimiz şeyler kısıtlı...

0|0
    0|0
  • Saçla alakası yok onun saçı güzelse belkide senn kalçan güzeldr :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Gur saclı kız gordugunde saclarını kes cek bıseyler yap💇🏻

1|0
    0|0
  • Ben de oyleyim canım napiym... sampuanima bir takım şeyler kattim artı zeytinyağı falan biraz toparladim...

1|0
    0|0
    • Şampuan kullanmayı tamamen kestim doğal bir sabuna başladım bakalım etki edicek mi...

• Ben egzama için gitmiştim feci dökülüyordu hergün aglardim abartısız.. dr. a gittim egzama dedi.. bir ton ilaç verdi pek kullanamadim iğrenç yaptı saçlarımı sonra sarımsak kuru ne başladım.. çok şükür bir yıldan fazladır sampuanima onu kullanıyorum. uzamayan saçlarım çok hızlı uzuyor... artı yeni yeni saçlar da çıktı hep..

• Sarımsağı şampuanına mı kattın? Sarımsak iyi de uygulaması çok uğraştırıyor kokusu gidene kadar canım çıkıyor 😒

• O kızlarada maşallah de aman nazara getirmede :))

1|0
    0|0
    • Maşallah diyorum zaten içimde kin yok sadece imreniyorum.😞

• Böyle zamanlarda boşvermwye çalış ama anlıyorum seni😂😂

• Aynen taktıkça daha beter oluyor sağol👍🏻😁

• Kendini olduğun gibi sevmek ile başlayabilirsin. Hayat ancak böyle yaşanılabilir.

1|0
    0|0
  • aynen ben de :(

1|0
    0|0
  • Ya hahaha benimde saclarim gur hacimli sagliklidir bende senin gibi saclari olanlara imrenirim

1|0
    0|0
    • Var benim de öyle anormal arkadaşlarım 😂 Kusura bakmayın da çok kızıyorum size. O saçları öpün de başınızda tutun ya. İyi bakın valla. Kıymet bilin...

• Bu takıntından kurtulman için; dolunayda gavur mezarlığına gidip bir kase su dök. Suyu döktükten sonra bana e-mail at, mailine 17 gün içinde cevap gelecektir. Orda ayrıntıları vereceğim. Saygılarımla.

0|0
    0|0
  • Yani bana uyuz oluyorsun oyle mi 😄😄

0|0
    0|0
  • İnce telli saç yumşaktır

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;