Stil/tarz sahibi nasıl olunur?

Şimdi biliyorum diyeceksiniz ki sana yakışan neyse stil odur yok kendini nasıl rahat hissediyorsan odur. Arkadaşlarımla konuştuk senin stil tarzın yok dedi ben de kendimi böyle iyi hissediyorum dedim yapıştırdım cevabı. Arkadaşlar bilen bu konuda uzman var mıdır bilmiyorum ama biri bana söylesin?

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• kendine yakısanı giyerek :D farklı seyler deniyerek işte

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Google abiye sor o bilir

0|0
    0|0
  • Soyle oluyor konseptlerin olur ama mesela sen klasik spor tarzin olur toplantiyada gitsen buna gore olur kiyafetin spor a giderken de buna gore olur ve renk uyumuda buna gore olur anlata bildim mi

0|0
    0|0
    • tamam bende öyle giyinirim zaten bir toplantıya giderken pantolon ceket etek belki elbise gezmeye giderken dışarı çıkarken spor tarzı doğrumu anlamışım acaba

• Hayir dogru anlamadin insanin cizgisi olur diyorum cizgisi. Evet toplantida ceket etek ama ne tarz ceket etekse gunluk hayatta da o tarz spor modernmisin misin retro musun insanin durusu olur diorum

• En güzel Stil/tarz kendin olmaktır , Kafana göre Keyfine göre Takıl Sen Her İnsanın dediğine takılırsan Bunalıma girersin Kim ne derse desin Zevkler ve Renkler tartışılmaz de Geç bişe olmaz :)

0|0
    0|0
  • Stil satın alınarak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İnternette satış sitelerinde kombin önerileri filan var onlara bakabilirsin. Modalinepark diye bir site var ordada çok kombin önerisi var.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;