Saç Sorunsalı? Görüşleriniz nedir?

Saçlarım kısa değil ve kısa saç yakışmıyor 3 numara yani o yüzden şekil vermek içinde fönlüyorum sprey sıkıyorum hemen her gün bunları yapıyorum yapmazsan şekil veremiyorum olmuyor ve yağmur yağınca rüzgarlı hava olunca bozulabiliyor olmaması için dua ediyorum adeta yanımda taşımak zorunda kalıyorum bile ilerdede dökülebilir sıkıntı olabilir diye korkuyorum vax mı sürsem ne yapsam oda ayrı bir şey gönül ister kısa olsun yakışssın ama değil mecbur böyle kestirsem bile şekil vermek uğraşmak zorunda kalıyorum bakımı zor oluyor ne yapıcam bıktım usandım hemen her günde yıkıyorum yine mecbur?

0|0
20

En İyi Kız Görüşü

• abimde kullanıyordu sprey hemde baya bilindik markalar saçları tutam tutam yapıştı garip oldu Şu an doktordan aldığı şampuanı kullanıyor

0|0
    0|0
    • 18 yaşındayım daha yeni yeni kullanıyorum öyle kötü görüntüsüde yok çok belli de olmuyor hani genetiklede alakalı tabi babamda falan sıkıntı yok saçımı da yıkarım düzenli aynı markalarla da devam ederim değiştirmem sık sık elbet dökülür azalır ama çok sıkıntı olcağını zannetmiyorum

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;