Koyu fondoten kullanıyorum. Nasıl far almalıyım? Benzer tonlarda?

tenim koyu ama kışın biraz açılıyor. Yinede beyaz tenli degilim esmerim. Koyu fondoten kullanıyorum far hic kullanmam normalde. Kullanmak istiyorum. Nasıl ne renk bir far önerirsiniz? Ama kesnlkle renkli olmasın

Güncellemeler:
Çok güzel oldu makyajım teşekkrler :))

1|0
72

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• fondöten seçimini cildinden 1 veya 2 ton açık yapmalısın içerik maddeleri cildini daha da koyulaştırır yoksa. Fondöteni boynuna da uygula. Far olarak da gri ve kiremit tonları ışıltılı farlar esmere yakışır göz pınarlarının ön tarafına beyaz ya da krem aydınlatma da yaparsan perfect olur :)

0|0
    0|0
    • Ama daha açık fondoten daha acık yapar tenimi ben esmer olmayı seviyormm :) bu arada yardımınız icin cok teşekkrlerrr

• Kullandığın nemlendiriciye 1 adet evigen kır dünyanın en iyi nemlendiricilerinden birini elde edersin :) Şu aralar ben arko neme takmış durumdayım birçok yüksek fiyatlı kremden iyi ve evigen ampulle karıştırıp gece ve gündüz uyguluyorum. Birkaç gün fondöten sürmeden denersen farkı görürsün canım ha bir de dışarı çıkarken mutlaka spf 15-30 bir yüz güneş kremi kullan güneş de cilt tonunu bozar ;)

• Çok teşekkürler 👑👑🌹

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Sucuklu yumurta.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kahve tonları

1|0
    0|0
  • Seftalı ve kahve tonları👍

1|0
    0|0
  • daha acik tonlarda far kullanabilirsin bej gibi

1|0
    0|0
  • kahve pudra tonları

0|0
    0|0
  • aydınlatıcı özellikli beyaz gibi bir şey al tam beyaz değil de aydınlık verici bir şey işte

0|0
    0|0
  • Koyu kahve toprak tonları ve siyah al size yakışıyor

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;