Bir bayanın mavi veya mor camlı güneşgözlüğü takması itici midir bir erkek için (Resimli) ?

2 adet güneşgözlüğü aldım... değişik renklerin bana gidip gitmediğini denemek amaçlı... birisi mavi renk camlı birisi mor renk camlı... henüz elime ulaşmadılar internetten aldım... resimleri de aşağıda...
sonradan düşündüm de... mesela erkeklerin pembe camlı gözlük takmasının pek hoş karşılanmadığı gibi bayanların da mavi veya mor gözlük takmaları erkeksi ve itici bulunabilir mi erkekler tarafından?

ancak tabi rengin tonu da çok önemli... aşağıdaki resimlere bakıp bana fikrinizi söylermisiniz? bunları sarın almakla sizce hata mı ettim?

Bir bayanın mavi veya mor camlı güneşgözlüğü takması itici midir bir erkek için  (Resimli) ?

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Çok saçma neden itici olsun

0|0
    0|0
    • bazı renkler bazı kişileri daha erkeksiymiş gibi gösterebiliyor da ondan sordum... mesela ben siyah gözlük takamıyorum takınca erkeksi hava veriyor bana... kahverengiler ise yaşlı işi teyze gibi gösteriyor.. pembe takınca da çocuk gözlüğü gibi oluyor.. o yüzden alternatif renk arayışındayım ondan sordum :)

• Yok bence çok güzel olabiliyor renkli camlar. Modeli guzel, yuze uygun ve takanin giyim tarzına oluyorsa özellikle mor bence çok guzel

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• İtici.

0|0
    0|0
    • resimdeki gözlükler mi itici yoksa bütün mavi ve mor gözlükler mi?

• Resim deki gözlükler bayan.

• İdare eder

0|0
    0|0
  • Hakkı abi o sevkiyat işini naptınız ya geçen Tır sınırda kaldı falan diyodun?

0|0
    0|0
  • Evet biraz itici gibi

0|0
    0|0
  • alttaki daha guzel bence.
    yuz yapina uyuyorsa ikiside guzel

0|0
    0|0
  • Nedense o renk gözlük takanlar kendini beğenmiş, egosunun esiri olmuş insanları hatırlatıyor bana.

0|0
    0|0
    • yorum için teşekkür ederim.. peki hangi renk gözlükler sizce iyi duruyor bayanlarda? ya da en azından kötü izlenim vermeyeni hangi renkler sizce?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...