Erkeklerde beğendiğiniz tarzlar?

Mesela yazın siyah pantolon beyaz tişört ya da gömlek, kışın ise bunların üzerine siyah deri ceket giyiyorum ben genelde. Sizin beğendiğiniz tarzlar nasıl erkeklerde?

0|0
152

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 14

• Yusuf Efe Göçer der geçerim

0|1
    0|0
  • Bence bir erkek çok siyah giyinmemeli çünkü o ne öyle ya bir renk arkadaş hırsız gibi kapkara oduncu gömleği lacivert tshirtler gömlekler kot pantolon deri ceket falan olun yani simsiyah giyinmeyin arkadaş

0|1
    0|0
    • Sadece pantolon da siyah rengi seviyorum tişörtte gömlekte ya da çekette dediğin renkler olabilir zaten

• Benimde marka takıntım yok tabikide ama defacto mesela tam benim tarzım bir yer kıyafetlerinin çoğu gardolabımda mevcut

• Öyle cidden güzel şeyler var defactoda 😄

• Aşırı yırtık veya dar pantolon ve şu dede ayakkabısını andıran geçen sene çok moda olan o ayakkabıları giymedikleri sürece her halleriyle hoşlar bence

0|1
    0|0
  • senin tarzın bir kadın için beğenilebilir vucüd ölçülerine göre giyiniyosan yeterli

0|1
    0|0
  • Spor ve biraz dar.

0|1
    0|0
  • Yazın daha acık renkler tercih etmelisin 😊

0|1
    0|0
    • Yazın genelde şort ve beyaz tişört giyiyorum :D

• Mesela yazın siyah pantolon beyaz tisort veya gomlek giyiyorum yazmıssın o yuzdenn😂 ben daha toprak tonları nı gokyuzu mavisini laciverti falan yakıstırıyorum hos duruyor yani onemli olan kapri tisort degil tarzı ve renkleri 😂😄

• Haa evet doğru diyorsun ben bile ne yazdığımı bilmiyorum 😅ama bu dediklerini kesinlikle dikkata alacağım teşekkür ederim 😊

• bence gotik takılsınlar simsiyah

0|2
    0|0
  • küpe bazılarına çok yakışıyor

0|1
    0|0
  • O ne öyle ya hep siyah hep siyah olmaz yasta gibi :-D

0|1
    0|0
  • Tipi güzel olmayan şu kısa pantolonları giymesin. Ve çorapsız ayakkabı yeter.

0|1
    0|0
  • bence cepken ya pek kimse giymiyo ama mükemmel

0|1
    0|0
  • küpe yi çok beğeniyorum

0|1
    0|0
  • Kot ceket tsort yeterli. Daha ne giymeyi dusunuyon. d

0|1
    0|0
  • Yelek tarzı şeyler giyince acayip tahrik edici duruyor