Maskaralarımın etkisi bende çok sürmüyor neden?

1 2 saat sonra eskisi gibi hiç sürmemişim gibi oluyor tazelemek zorunda kalıyorum. Tek bir maskara ile ilgili degil kaç sefer değiştirdim hepsi iyi markalar ama Bazılarına bakıyorum gün boyu sürüyor benim ki neden geçiyor hemen? :/ :(

Güncellemeler:
Günceeel

0|0
103

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatımızı maskara ettiniz ya

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeş maskara ne ya :D laf değilmiydi o maskara gibi vb :D

0|0
    0|0
  • İşte makyaj güzeli olursa insan, böyle kafaya takar. :Dd
    Çirkin kızlar sizi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kirpiklerine düşkün ve kalıcı dolgun hacimli bir kirpik istiyorsan LR ın deluxe maskara ve maskara öncesi astarını dene. harika ürünler. ve fiyatlarıda gayet uygun. ayrıca %40 indrmli alma şansın var. sipariş etmek istersen bana ulaş. Facebooktan LR Kübra Erkan yaz ekle. Bu ürünün ve kullananların kirpiklerini atınca kararını vereceksin eminm :) kaçırma derimm

0|0
    0|0
  • YouTube'da bir güzellik kanalının yaptığı DIY 'da gördüm sanki.. İçine kirpik yapıştırıcı ve acı badem yağı koyuyorlardı. Bir araştır, kafana yatarsa dene istersen.

0|0
    0|0
  • Kat kat sür

0|0
    0|0
  • sürmende hata olabilir. Mesela önce kirpik üstüne uygula sonra aşağıdan yukarı kirpiğini tarayarak uygulamalısın bu şekilde kirpiklerin ağırlaşmaz ve düşmez ;)

0|0
    0|0
  • 3-4 kat sür

0|0
    0|0
    • 3 4 katı geç 10 15 yaptığımı bilirim ilk yaptığımda güzel oluyor sonra etkisi gidiyor ya off

• maskara bazı kullanabilirsin işe yarar belki

• Garip 😳

0|0
    0|0
  • Kirpiklerine pudra uygula ondan sonra maskara sur.

0|0
    0|0
  • iyi bir rimel ve kirpik kıvırıcısı

0|0
    0|0
  • Maybelline tombik maskaralari dene. Kasik firca olanlardan. Sari veya mor olani tavsiye ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;