Yüzüm sarkar mı?

21 yasindayim. Diyete girdim 30 kilo vermem lazim ama yuzumun sarkmasindan korkuyorum. Ben zayiflayipta yuzu sarkan pek gormedim ama belki benimki sarkar belli olmaz. Sarkmamasi icin ne yapmaliyim?

0|1
106

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hayir sarkmaz zayifladikdan sonra yuz yoqasi yap

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• ben yemegi tika basa yiyom ama gene kilo alamiyom galiba hehe ogrenciiyimde)) koye gidince akrabalar zayiflamishsin diyo

0|0
    0|0
    • Ohh ne guzel :)

• ama ogrenci hayatinda shoyle bir shey var yemek varken tika basa yeriz. olmadigi zamanda acciiiikkktiiiiiimmm diye bagirir karinimiz))))

• düzenli verirsen bişi olmaz

0|0
    0|0
  • Yaşlanma ve karışıklık önleyen yüz gezdiren kremler var ama pahalılar sanırm

0|0
    0|0
    • Evet ama onlarida bu yasta kullanmak ne kadar saglikli bilmiyorum

• kremler falan vardır :D heralde

0|0
    0|0
  • spor yap en azından koş bir yerlerin srkmaz o zaman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Sarkmaz ama o kadat korkuyorsan yuz icinde egzersizler var bak netten gıdı icin falan var

0|0
    0|0
  • Başta çökse bile en en en kötü 1 aya toparlanır sen zayıflamana bak umarım tığ gibi olursun 😂

0|0
    0|0
  • Yüz jimnastiği var yapabilirsin. Ama yüz derisi öyle kilo vermekle sarkan birşey değil kilo vermekle uğraşmak istemeyen hanımların uydurması o yok öyle bişey :)

0|0
    0|0
    • Anladim cok tesekkur ederim icim rahatladi :)

• sarkabilir

0|0
    0|0
  • bir verde o kiloyu . Gerdirme diye bir şey var

0|0
    0|0
  • spor yap yavaş kilo ver hiç birşey olmaz

0|0
    0|0
  • diyet kesin sarkar sporla beraber diyet yaparsan yuzin sarkmaz ama diyeti cok agir yapma

0|0
    0|0
  • Kac kilosun?

0|0
    0|0
    • 90 kiloyum :/

• Sarkmaz mekik cekersen bile topluyor

• Yuz degil ama kollarim ve ic bacaklarin sarkabilir. Ayrica genital bolgeninde sarkma durumu var :( mutlaka sporla vermelisin kilolarini. Arkadasim 40 kilo verdi ve spor yapmadi. Simdi remen dar paca pantolondan etleri sallaniyor ve genital bolgesi baya assagida.

0|0
    0|0
    • Evet vucut sarkabilir spor yapiyorum onun icin

Yükleniyor... ;