Kulak deldirmek zormu?

arkadaşlar küpe takmak istiyorum ama mıknatıslılar dayanıklı mıdır? ya da deldirmeyi düşünüyorum ama çok acıyormu deldirirken ve sonrasında?çok sürüyormu iyileşmesi? mıknatıslımı daha iyi olur deldirmekmi

0|0
51

En İyi Kız Görüşü

• eline iğne batırırsan kaç saniye acır , 1, bilemedin 2 saniye, buda öyle...
    mıknatıs konusuna gelince. baş örtülü bir arkadaşım mıknatısla tutturuyordu ama bırakacakmış neden diye sorduğumda guatr mı ne yapıyor demişti o yüzden mıknatıs önermem. Bu arada en azından 4 hafta küpeyi çıkarma ki kapanmasın ( bu tarihte gerçekten ciddiyim bunu kulağını 6 defa deldirmiş birinden dinliyorsun)
    Bu arada iyileşme konusunda iyileşecek bir şey olmayınca ne dersin ki...(ha diyorsan yinede ben korkarım en azından bir hafta delinmiş yeri elini sabunlamadan elleme

0|1
    0|0
    • Selam abla deldirdim 4 hafta oldu ama çıkarsam artık bişy olurmu? Birde delik artık kalıcı olmuşmudur?

• Kapanmasına abla , rahatça istediğim zaman takıp çıkarmak istiyorum rahatça , seviyorum aksesuar olarak küpeyi , bana önerebilceğin modeller var mı abla? Özelden gönderebilir misin model varsa? Yani şu modeller erkek için harika diyebilceğin varsa yollarmısın abla?

• abla selam , 1,5 ay oldu artık çıkarsam sorun olmaz artık heralde diyilmi? delikte artık alışmıştır diyilmi abla? :(

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• mıknatıslar çok ağrıtır kaşındırabilir. En iyisi delmek. Deldirme işlemini o bölgeyi soğutarak uyuşturarak yapıyorlar, o yüzden çok acıtmaz 2 sn de olur biter. İyileşmesine gelince 2 haftada düzelir ama dikkatli bakman lazım. Enfeksiyon kapmasın ya da alerji olma diye. Korkulacak birşey yok

0|0
    0|0
  • yok acımıyor zaten uyusturuyorlar orayı herhangi bir eczanede yaptırabilirsin iki hafta boyunca biraz sızı veriyor ama oyle dayanılmıcak acılar falan değil sonra içi toparlanınca bir daha sıkıntın yok zaten

0|0
    0|0
  • ılk deldıgı anda hafıf acıyor sonra da sankı bıraz yanıyomus gıbı ama cabuk gecıyor ama kupeyı 1 ay kadar falan cıkarma erken cıkarırsan kapanabılme ıhtımalı var

0|0
    0|0
  • Acimiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kulak memesi çok acımaz ama iltihap kaparsa acır üste takılanlar ise acır

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;