Saç kepeği için kesin çözüm bilen?

Arkadaşlar kepeğe karşı sirkenin iyi geleceğini duydum peki üzüm sirkesi olurmu nasıl uygulamalıyıö başka bildiğiniz işe yarayan uygulamalar var mı ☺☺

1|0
24

En İyi Kız Görüşü

• Cildimizde bulunan malasezya mantarı diye küçük bir mantar var. Bu mantar büyüdüğü zaman kepeklenme yapıyor. Her kepek şampuanını kullanma ters etki yapabilir. En kısa zamanda cilt doktoruna görün sağlığını garantiye al. umarım az ya da çok yıkamaktan kaynaklı iyileşebilir bir problemdir iyi günler.

1|0
    0|0
    • Saçımı yıkarken baya bir şampuan sıkuyorum sanırım bundan kaynaklanıyo 😕 teşekkür ederim ☺

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• clear men mentollü, eşimde bende onu kullanıyoruz çok memnunuz

1|0
    0|0
  • Eczaneye uğra konazol mü ne öyle bir şampuan var veya durumu söyle tavsiye bir şey iste kullan geçer. Daha sonrasında da kullandığın şampuana dikkat et

1|0
    0|0
  • bagirsak sorunu olabilir, kepek yapar olmazsa isirgan iyidir

0|0
    0|0
    • Nasıl yani bağırsak sorunu derken

• yani lifli gidalar tuket bagirsak normal calismaz ise karacigeri yoraro da vucutta yag olusturu kepek tabii

• kanka sabun kullan ve banyoda tara

1|0
    0|0
    • Sabun sertleştirmezmi

• sen bılırsın:D

• 😄😄😄😄😄 eyvallah kankaa

Kızlar Ne Diyor 1

• Saç kepeği için LR markasında mikro silver kepek şampuanı var. Çok harika bir ürün ilk kullanımda etkisi görülüyor. Mutlaka denemelisin bence, ve ben Lr İş ortağıyım istersen yardımcı olurum siparişte. Buradan mesaj ile ya da Facebook tan LR Kübra Erkan yazıp bana ulaşabilirsin. haber bekliyorum :)

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;