Kızlar, hint+badem yağı kullanan var mı?

Kaşlarım ilk aldırdığımdan beri bana küs :/ kuaför de bu ikisini önerdi, hem de dökülen kirpiklerim için kullanırım diye aldım. Etki ediyor mu gerçekten, kullanan var mı?

0|0
14

En İyi Kız Görüşü

• Kullanmadım ama faydalı olduğunu biliyorum. İçerisine E vitamini ampulü alıp 5 ampül ilave edince daha iyi sonuç veriyormuş

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• Kaş ve kirpiklerinde dökülme seyreklik varsa LR ın lash serumu var. kaş ve kirpiğe uygulanan bir serum. hem dökülmeyi durduryor hem de seyrek yerleri dolduruyor. kirpikleride %35 uzattığı kanıtlanmış bir ürün. araştır istersen memnuniyetleri öncesi sonrası fotoğraflarını görürsün. almak istersen ben yardımcı olurum sana. face den lr kübra erkan yaz bana ulaş. hem de geliş fiyatına satışını yaparım. deneyip gör yani ;)

1|0
    0|0
  • Bitmis rimelin fircasini güzelce yika, badem veya hint yagina battirip kasina kirpiklerine sür. Günde en az bir kere yap, uyumadan önce en iyisi. Ben kullandim bir ara, faydasini da gördüm. :)

1|0
    0|0
  • İkisi de çok etki ediyor hızlı uzatıyor ve uzun oluyor saçlar kaşlar ve kirpikler için kullanabilirsin

1|0
    0|0
  • ediyor sarımsak da ediyor ama herkes koktuğu için sevmiyor :D

1|0
    0|0
  • kullan zararı yok

1|0
    0|0
  • Kullanmadım

1|0
    0|0
  • Duydum ama sonucu iyi mi kötü bilmiyorum

1|0
    0|0
  • İyi diye duymuştum.

1|0
    0|0
  • Latude kaş yagi kullan

1|0
    0|0
  • badem yagı kullanıyorum ben, güzel

1|0
    0|0
    • ediyo ben kirpiklerim icin kullaniyorum, uzun kirpiklerim ama gucsuz. gayet guclendirdi hacimlendirdi. kaslarin icin kullanicaksan yatmadan once sur oraya her gun. uzamasini hizlandiriyo

• Neden denemiyosun:D bu bariz bsey yani herkes bilir etkili tabi

1|0
    0|0
  • Badem yağı çok etkili ben kullandım bayağ doldu

1|0
    0|0
  • Sarımsak sürebilirsin.

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;