Karma ciltte oluşan sivilcelere cözüm nedir?

Öncelikle herkese merhaba benim karma bir cildim var. sivilcelerle uğraşamıyorum. Gün boyunca insanlarla iç içeyim makyajla daha berbat hale geliyor. Bir çözüm bilen varmı? Ne yapmalıyım bu sivilcelerin geçmesi için?

0|0
70

En İyi Kız Görüşü

• 2 tanecik aspirin
    1 tatlı kaşığı bal
    4-5 damla hani çay denlediğiniz zmn kapağındaki buhar damlaciklari var ya ondan hepsini karıştırıp temiz yüzünüze hafifçe ovalayarak maske yapın 20 dk sonra aynı şekilde hafifçe masaj yaparak ılık suyla yıkayın sonra nemlendirici bunu haftada 1 kere 1-2 ay yapın. Benimde yüzüm karmaydi bu maske sayesinde iyileşti.

0|0
    0|0
    • Eig için teşekkür ederim. Bu arada yüzünüze eczanelerde bulunan bebe sabunu var şeffaf onlardan kullanın 2 rengi var biri deniz mavisi diğeri bildiğimiz şeffaf onunla yıkayın ve gül suyu kullanın tonik olarak.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Kızlar Ne Diyor 6

• Kozmetik tarzında makyaj ürünleri kullanmak yerine , alkol ve paraben içermeyen organik makyaj ürünlerini tercih edebilirsin , cildin nefes alır ama biraz daha pahalı olabilir Şu an kullandığın ürünlere göre.

0|0
    0|0
  • LR bakım ürünleri ile düzenli kullanımda çözüm bulursun. kesinlikle kozmetk ürünleri ile iyice kötü hale getirme. kısa sürede etkisini göreceğin, kimyasal olmayani boya paraben içermeyen çok kaliteli ürünler. Face'den LR Kübra Erkan yaz, bana ulaş. satışını yapıyorum ben , hem kullanıcıların öncesi sonrası fotoğrafları atar hem de sana sipariş konusunda yardımcı olurum. kesinlikle memnun kalacaksın buna eminim

0|0
    0|0
  • Git bir cildiyeye cildine uygun bir ilaç versin düzenli kullan kurtul

0|0
    0|0
  • Roaccutane kullan kurtul

0|0
    0|0
  • Hiç dokunmamak ve ten makyajı yapmamak lazım

0|0
    0|0
  • her gün sabunla yıkamak