Sizce erkeklere dar kot yakışıyor mu?

arkadaşlar bundan 1 sene önce kız arkadaşım dar giymen hoşuma gidiyor dediği için dar kot giymeye başladım o gün bügündür giyiyorum fakat 2 3 tane erkek arkadaşım tepki gösterdi hoş durmuyor tayt gibi tarzı şeyler söyledi 68 kiloyum spor yapıyorum arkadaşlarım ise benım tam tersim 80 90 kilo spor yapmıyorlar kız arkadaşım kıskanıyorlar dedi fakat içime bir kurt düştü açıkcası ben kendıme yakıştırıyorum yani fiziğim düzgün spor giyiniyorum bence tayt gibide durmuyor ama dısarıdan nasıl goruyorsunuz siz özellikle kızlar

1|0
149

En İyi Kız Görüşü

• fotoğraf atsan yorumlardık.. yakışmışıp yakışmadığını..

0|0
    0|0
    • Ya hiç öyle fotoğraf çekilen birisi değilim ama şöyle düşünebilirsin makenin üstünde durduğu gibi duruyor tek farkı manken kadar uzun degılım 1.72 yim

En İyi Erkek Görüşü

• İyidir kanka bende dar giyerim

0|0
    0|0
    • sevindim yemin ederim :D yakışır kardeşim

• bende 30 giyiyorum :D bu aralar sınavlar var diye sporu boşladım yaza kadar yetişirim sana :D

• Spora devam bırakma hacit 😅

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• Yakışıyorda stiline uygun giyindiği zaman. Şimdi bir etek var birde etek yane her ikiside etek ama her ikiside güzel durucak diye bir şey yok. Yakışanı giydinmi neden olmasın. Vucuduna en uygun secimi yaptınmı bal gibide olur:)

0|0
    0|0
  • bacakalrının şeklini belli edicek kadarsa hemen çıkar kızların çoğu hoşlanmıyor. erkek arkadşlar her zaman daha dobradır onları dinlemelisin

0|0
    0|0
  • hayır hoş durmuyor

0|0
    0|0
  • Berbat.. Bacagin sekilli olsa bile berbat bence ya hele bde pacasi kisaysa ya da kiviriyosan hayir :O

0|0
    0|0
  • Yakismiyor

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Kıskanıyolardır 😄

0|0
    0|0
  • Kısırlık riski

0|0
    0|0
  • berbat duruyor iğrençç

0|0
    0|0
  • bence cok yakisiyo

0|0
    0|0
  • ince bacakli olanlara yakisiyor bnce

0|0
    0|0
  • Yakışmıyor

0|0
    0|0
  • kot mu dedi biri

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bana kalırsa uzun insanlar dar derken taytı kastetmiyorum giyebilir. Fiziği kullanmak lazım bence değil mi ama. Aşağıdaki bayan arkadaş paylaşmış bence ideali o zaten. Anlatamadım belkide dostum sana yakışanı giy boşver başkalarını ;)

0|0
    0|0
  • Şimdi göt çıkıyorsa hoş değil tabiki.

1|0
    0|0
  • Kardeşim kimsenin seni kiskanacagini düşünmüyorum ama keyfi bilir :D

0|0
    0|0
    • Arkadaşlarımı tanısan fikrin değişebilirdi fakat seninkide bir görüş saygı duymak lazım

• Sen erkeksin la dar giyme olum manyak mısın nesin ya

0|0
    0|0
  • Bence arkadaşların doğru söylemiş erkeklerde dar pantolon tayt gibi duruyor

0|0
    0|0
  • Kısır olursun demedı deme ne oyle gaylar gıbı

0|0
    0|0
  • ga*ylar çok bakar knk

0|0
    0|0
  • Kardeş aynen devam dediklerin doğruysa haklısın işte benimde bacaklarım güzeldir bacak bacak üstüne atınca güzel durur mesela milletin dediğini önemseme takma boşver dar pantolon iyidir devam 😀

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;