Garnıer 3ü bir arada kullananlar?

yüzümde sivilce ve gözenek açılması var bugün garnıer 3ü bir arada aldım fikriniz var mı nasıl bir ürün? Garnıer 3ü bir arada kullananlar?

0|0
122

En İyi Erkek Görüşü

• bende dün aldım :D çok güzel kokuyor he

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hiçbir işe yaramıyor

0|0
    0|0
    • Deme ya :(

• Aynen 15 lira para vermiştim düzenli d kulandım bir ay boyunca aynı saatte hiçbir işe yaramadı. Bilemem belki sende yarar. :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• kardeşim kullanıyor fazla bir fark yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Aylaaaar önce almıştım ama bitiremedim çünkü hiçbi faydası yok sadece cildimi yumuşacık yapıyodu o kadar eğer ürün tavsiyesi istersen neutrugena visibly clear tercihim pembe greyfurt özlü yüz yıkama jeli bir sürü siyah noktam vardı hepsini döktü sivilce oluşumu hakkında bişey diyemicem ama yağlı bir cildin ve siyah nokta problemin varsa kesinlikle kullan derim cildindeki yağı öyle bir alıyo ki nemlendirme gereği duyuyosun:)

0|0
    0|0
  • Kullanıyorum ama kahvenin bile daha cok yararı var bundan
    Hala bitmedi.
    Kac aydır var süresim gelmiyo

0|1
    0|0
  • Peeling ozelligi hos ama kokusu bana cok kimyasal var hissi veriyor (ki öyle) rahatsiz oluyorum sivilcd icin clindoxyl jel onerebilirim hatta butun yuzune surersen gozenekleri de duzfunlestiriyor siyah noktalar da gidiyor

0|0
    0|0
  • güzell. bende kullandım ve kullaniyorum. ilk kullandığında bile yüzünün ferahladığını hissediyorsun

0|0
    0|0
  • Hiç güzel değil

0|0
    0|0
  • Güzel ama cildin hassassa her yerine sürme sızlama yapabiliyor nemlendirici kullanırsan ardına daha iyi sonuç veriyor

0|0
    0|0
  • Ürün ilk çıktığında iyiydi. Sonra geri kalan her şey gibi bunun da kalitesi düştü. 10/4 veriyorum.

0|0
    0|0
  • Yani söylendiği kadar işe yaramıyor fakat var yine faydaları

0|0
    0|0
  • Ben bunu popoma kullanıcam işe yararmı acaba

0|0
    0|0
  • bunlar bir boka yaramıyor

0|0
    0|0
  • Sivilce falan gecirmiyo ama.