Lütfeeen çok acilllll yardımmmmmmm!!! ?

arkadaşlar bakımlı bir kız olmak istiyorum lütfen bana yardımcı olun abartı makyajı bende sevmiyorum azıcık göz altı kapatıcısı biraz rimel ve rujdan kimseye zara gelmez. zayıflamak istiyorum 10 kilo kadar zayıflamak içinde önerileriniz varsa yazın. şimdiki kilom 60 boyum 1.69 ?

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• Benim elimden bir gecmen lazim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Boyuna göre kilon çok iyi. Abartılı makyaj hiç bir kadına yakışmaz. Düşündüğün gibi sadece rimel ve ruj kullanman çok iyi olur ve cildini daha güzel göstermen için allık çok güzel olur.

1|0
    0|0
  • Öncelikle boyuna göre kilon uyumlu ve çelimsiz gibi durursun. Şu an fiziğin iyi, formda durmaya çalış. Makyaj sade istiyorsan; çok hafif bir fondöten, tırnaklar düzgün kesilmiş ve çok hafif bir oje olabilir.

0|0
    0|0
  • En fazla 3,4 kilo ver iyisin Şu an bence

0|0
    0|0
  • Yav bizim türk kızının anlayamadığı kafasının basmadığı bir konu var.
    Makyaj yaparsan bakımlı olucan diye bişey yok.

0|0
    0|0
  • Bana takilirsan eger olmessen 5 ayda seni adriana lima yaparim👌

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Zayiflamanin altin kurali aciktigini hissetmeye baslayinca buna ne kdr katlanabilecegini gormeye calismak. Ama yuruyuse falan cik. Alisverise cik. Yemege baslamadan once de su ic. Mide dolsun biraz. Turk kahvesi ic ya da. Direk tikasin

0|0
    0|0
  • Sporla zayfla vucudun sekilli olsun 10 kilo vermene de gerek yok sekilli ve siki olman onemli

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;