Makyajlı güzel kadın gorünce ağzının suları akan erkekler neden burada doğallıktan bahsediyorlar?

Doğal güzellik denen şey Allah vergisi kimse seçemiyor doğarken nasıl olacağını. Makyajlı olup güzel olanlara o kadar bakarsınız, makyajsız gezen tipini beğenmediğiniz insanlara kezban vs. şeyler dersiniz özgüvenini zedelersiniz sonra ben doğal kadınlardan hoşlanıyorum makyajlı kadınları evlenmeden önce hortumla yıkamamız lazım falan ilk önce bir insan olun dışarıda ilginizi makyajlı kadınlar çekmesin o zaman.

1|0
614

En İyi Erkek Görüşü

• Makyajlı güzel kadın dediğiniz kadınları, güzel kadın olarak görmüyorlar ki? Kesin seks istiyordur diye görüyorlar ve örneğin dudağa sürülen ruj, kadınların orgazm sırasında dudaklarının kırmızı olmasıyla alakalı olarak tasarlanan birşeymiş, yani ne kadar çok makyaj o kadar çok istekli olduğunu gösteriyor , o yüzden ağızlarının suyu akıyor. Güzel göstermiyor makyaj yani, Kadınlaırn en güzel hali doğal hali'dir.

0|0
    0|0
    • Doğal haliyle özgüven alamayan kadın makyaj yapar bunun istekle bir alakası olduğunu düşünmüyorum. Doğal halinin güzel olmasını isteyen bir çok bayan var ama olmayınca olmuyor yani bir nebze güzel görünmek istiyor.

• Doğal kızlarla yatan erkeklerde var makyajla alakası yok bu işin ! Örnekler dolu erkeğin karakterine bağlı !

• @Soran bir kız gibi sana ayyyyy bayılcam diyesim geldi şu an. İyi geceler. !

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Kızlar da asla tasvir ettiği tipte birisinden etkilenmiyor. Söylediklerinin tam tersine kapılıyor.

İnsan bazen kendisini bile tanıyamıyor..

0|1
    0|0
  • Kezban lafını bir kızdan öğrendim.. önce kendi aranızdaki çatışmayı sonlandırın ardından sıra bize gelsin..

0|1
    0|0
  • Makyaj yapan yapsın tamam da, bence bizim için sorun olan şey makyajın full kaporta boya badanaya dönüyor olması

0|0
    0|0
    • Badanaya dönenlerden bahsetmiyorum zaten

• bahsederiz sanane

0|0
    0|0
  • Makyaj bokunu cikarmadikca iyidir.

0|0
    0|0
  • Sen yanlış anlıyorsun. Makyaj ilgimizi çekiyor. Çünkü harbi kanıyoruz. Makyajlı bir güzelin makyajsız çirkin olacağını anlayamıyoruz. Sonrasında hüsran yaşayabiliyoruz. O hüsranı yaşamamak için neysen o halinle çık karşıma diyoruz.

0|0
    0|0
    • Belki o halini beğenmeyeceksin ve soğuyacaksın kız ne yapsın assınmı kendini

• Makyajsız çıkıncada soğuyosunuz

• Biz erkekler de seviyoruz ama sevilmeyebiliyoruz. Aşk acısı çeken erkekler kızlardan sayıca epey fazla. Halimizi anla.

• kız haklı dağılın beyler

0|0
    0|0
  • bemakyaj ypan bayan kusurunu örten bayandır =)

0|0
    0|0
  • dışarıda ilgi çeken makyaj değil aslında. yüzüne sürdüğü boya kadar vücuduna giymediği elbiselerdir. ama öylesi bakılrı geçilir. karşıdan şöyle yüzüne baktığımda bağrıma basacağım tatlılıkla biri görünce kırk kez dönüp bakabiliyorum. bu doğallık

0|0
    0|0
    • Herkes makyajsız güzel olmak zorunda değil ama. İnsanların ilk önce dış görünüşüne baktığınız için bazı kadınlar makyajı tercih ediyor çünkü sizin ilk isteğiniz güzel görünmesi.

• Ha tatlı ha güzel ne farkeder

• makyajlı güzel görünen kişiye de sadece güzel der geçerim.
    tercihim her zaman doğal kızdır

0|0
    0|0
  • tamam da bize niye ahkam kesiyosun 😁

0|0
    0|0
  • vurdu gol oldu :D

0|0
    0|0
  • Ben bayan kuaforuyum varsa dogal bırı bulsun artık benı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• onlar öyle salla :)

0|0
    0|0
  • Sozde makyaj yapinca opemiyorlarmis

0|0
    0|0
    • Çok büyük bir dert yazık öpemiyorlar. Makyaj yapan kadın yatmak için kadındır diyorlar hepsi palavra 😀

• Ben makyaji cok severim ama hep soylenilen tatlim yanagini opemiyorum fondotenden silermisin olmusdur

• Konuş beee

0|0
    0|0
  • Sen hangisisin onu anlamadim

0|0
    0|0
  • Öyle kadınlara ben de hayran hayran bakıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;