Sivilcelere kesin ve hızlı çözüm?

Yüzüm biraz yağlı burnumda aşırı derecede siyah nokta ve kırmızılıklar var elimi sürtünce Pütür Pütür ve sivilcelerim çoğaldı hergün sakal traşı olmam gerekiyo olan sivilcelerde kesiyorum suratım kötü hale geldi 1-2 gün de kesin çözüm maske vs önerilerinizi istiyorum.

0|0
21

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Seva et mi neydi onunu sivilce yani akne sabunu var ve kükürtlü sabun da sivilceleri geçirmek için birebir.

Soda da geçirir ama limonla birlikte uygulayabilirsin.

Siyah noktaların için bir tencereye sıcak su hazırla ve çıkan buharı yüzüne yaklaştır, çıkan buhar siyah noktaları geçirmede işe yarar.

Kükürtlü sabun ise eskiden beri kullanılan bir yöntemdir. Yüzüne uygularsın ve 10-20 dakika kuruyana kadar beklersin. Sonra da yavaşça ılık bir suda ovalayarak çıkarırsın.

Ve yumurta akının siyah nokta geçirmede yararlı olduğu bilinen bir gerçektir. Yüzüne sür ve kurumasını bekle, yıka.

Bilinen ve uygulanan bir diğer yöntem ise diş macunudur. Diş macununu sivilceli bölgeye sür, kurusun. Aynı şekilde yavaşça ovalayarak suyla birlikte çıkar.

Ve bunların yanında gündelik olarak yüzünü yıkamalısın.

0|1
    0|0
  • kil kulan ve ayve çekirdeği super bende işe yardı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Cleocin t ve dove nemlendirici sabun kullandım ben sivilce namına bir şey kalmadı benzamycin de olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;