Uzun boyluyum mezuniyette ne giymeliyim?

kumral desek acık kalır esmer desek koyu kalır ya oyle bir ten rengim var. saçlarım ve gozlerım kahverengi. boyum 1.75 kilom 65 70 arası. tabi zayıflamayı dusunuyorum o zamana kadar. hangi renk ve modelleri tercih etmeliyim sizce? siyah belinin yanları acık abiye olur mu mezunıyet mayıs sonu. sevgilimde gelecek cok güzel olmalıyım

0|0
43

En İyi Kız Görüşü

• Kilolusun benden biraz ama ayni sayiliriz 😁
    Ben simsiyah giymistim gogusten asagisi bollasan tulden uzun bir elbise
    Birdo ruj ve dumanli makyajla tamamladim

0|0
    0|0
    • ben balık elbise düşünüyorum sıfır kol bel kısmı yanlardan açık ama içine siyah tül diktirmeyi düşünüyorum saçımı aşağıdan topuz yapsam falan güzel olur mu? bir de elbiseye çok para vermek istemiyorum internet üzerinden alıcam. siyah kapatırmı biraz esmerim ya?

• bazıları açık giy falan dedi. beğendiğim elbisenin beline tül diktirmeyi düşündüm çünkü daha ağır olsun diye. bordosu da var elbisenin fakat tül olayı sıkıntı olabilir. elime içinde siyah detayları olan açık renk bir çanta alabilirim. makyajımı da seninki gibi düşünüyorum. yardımların için çok teşekkür ederim canım <3

• Kendinin disina cikma sakin olmak istedigin gibi git daha mutlu olursun
      Umarim en guzel gunun olur 😁 rica ederimm ☺

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Ne giyersen giy ortamın en güzeli sen olacaksın

0|0
    0|0
  • Ya kırmızı ya da beyaz giy :)

0|0
    0|0
    • pembe bir elbisem var ama giymek istemiyorum biraz süslü. beyaz da giymeye alışık değilim. siyah giysem çok mu kapatır

• :D atsana ilecediğin örneklerden birşeyler bakayım şu daha iyi olur falan derim

• telefonum bozuldu o yuzden atamıyorum

• Güreş mayosu giyde bir güreş tutalım :)
    encrypted-tbn1.gstatic.com/images

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gelinin kız kardeşi gibide olmada hoş sade bir elbise giyebilirsin bence

0|0
    0|0
  • Mezuniyette kısa, baloda uzun elbise tercih etmelisin. Fazla kilon yoksa koyu renk giyme zaten esmersin. Şimdiden hayırlı olsun :)

0|0
    0|0
    • mezuniyet dediğim balo yani. bir otelde olacak

• sıyah olabılır

0|0
    0|0
    • kapatır mı

• canım en ıyır enk sıyah hemde kıloyu falan kapatıyor

• teşekkür ederim :)

Yükleniyor... ;