Aranızda sarışın bayanlar var mı nasıl bir makyaj önerirsiniz?

Gözlerimin içine beyaz kalem sürüyorum kirpiklerimin altına ve üstüne rimel uyguluyorum ve hafif pembe ruj sürüyorum bundan başka sarışınlara yakışan makyaj önerileriniz varmı?

0|0
41

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru renkler özelliklerini gözler önüne serecek, zira teninin kaldırmayacağı renk yok denecek kadar az. Fakat makyajını yapıp hiç makyaj yapmamış gibi solgun görünmek de var. Bu yüzden sen orta tonlarda renkleri tercih etmelisin; örneğin, kahveler ve altın tonları tam sana göre. E. Funkhouser Işıltılı Farın 24 Carat altından hiç bir farkı yok neredeyse. Daha koyularını ise yalnızca gece makyajında kullanmalısın.
    Kahve veya bronz tonlarda bir eye liner gözlerini vurgulamanı tek bir hamleyle sağlayacak. Platin rengi saçlarda gri kahve tonlarında renkler son derece etkileyici.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kırmızı ve bordo ruj dene

0|0
    0|0
    • Deniyorum ama yakıştıramıyorum o renkleri

• bordo yakışmaz mı ya

• Saçlarımın rengi açık küllü sarı, koyu tonlar pek gitmiyor açıkçası ya da ben açık renk makyaja alıştığım için böyle geliyor

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 3

• Hafif kahverengi gölgeler yapabilirsin gözlerine

0|0
    0|0
  • Sarisinim ve sari sac beyaz ten çok makyaj istiyo biliyosundur koyu renk allik simli, beyaz kalem ve alt üst rimel vazgecilmezim bide göz pınarlarına göz kapagina beyaz far sür sonra rimel sür harika duruyo

0|0
    0|0
  • Ne pembesi be varoş gibi kırmızı sür

0|0
    0|0
    • Pembe varoş gibi değil bence bazı sarışınları barbi bebek gibi gösteriyor yakışan var yakışmayan var

• Cırtlak pembeden bahsediyorum ben gül kurusu ise güzel

Yükleniyor... ;