Ağlıycam artık şu izlerden?

Ya sadece sivilce de değil sıktığım siyah noktaların izleri hala yüzümde kahverengi dururyor çok kötü ya napıcam? Bacaklarımdaki batıkların izleri de duruyor inanır mısınız 3 yıl önce sivrisinek ısırmıştı fazla kaşıyınca yara olmuştu onun bile izi hala simsiyah duruyor nasıl bir cilttir anlamadım ben artık ağlıycam cidden. Limon sirke gül suyu falan demeyin lütfen öyle ev maskeleri bir işe yaramıyor cildi soymaktan başka. Cidden işe yarayan bir şey söyleyin lütfen roaccutane kullanmama da ailem izin vermiyor sıkmasaydın uğraşmasaydın diyorlar karaciğere zarar verir falan diyorlar yardım edin.

0|0
54

En İyi Erkek Görüşü

• Roaccutane kullanıyorum hemde en yüksek dozda;) Hiçbir sıkıntım yok allaha şükür yüzüm babyface'e döndü. Bence kesinlikle kullan, yan etkilerini çok abartıyorlar onlara aldırma, sonuçta uzman gözetiminde kullanıyorsun, ve tek yan etkisi dudak kurulugu onuda kremlerle halledersin :) sorun olursa özelden sorarsın, iyi günler:')

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ? Seker hastasi misin acaba :/ yara olarak mi kaldi

1|0
    0|0
    • Şekere de baktırdık normal çıktı :(

• Yağlı ama bacaklarımda denerim en azından teşekkürler

• Rica ederim gecer umarim dert etme 😊

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• aglama be

1|0
    0|0
  • İzler için zamanında Acnelyse kullanmıştım. Deriyi soyuyor. Doktor kontrolünde lokal uygulamak lazım. Ben tüm yüzüme sürdüm tüm yüzüm soyuldu :D :D

1|0
    0|0
  • Dünya da ne kötü hastalığı olanlar var haline şükretmen lazım fazla takma derim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Roaccutane kullanma cildini düzeltir ama karacigerini cidden yorar. Ben 2 ay kadar kullandım maffetti beni. Hem karacigerim kötü durumdaydı hemde dudaklarim kuruyup parcalaniyodu bildiğin. En iyisi cildiyeye git sana en uygun kremi falan o verir. Ama benim tavsiyem roaccutane gibi ilaçlara bulasma. Geçmiş olsun

1|0
    0|0
    • Teşekkürler, bizimkiler de o yüzden izin vermiyor artık yapacak bir şey de yok :/

• Ne kadar süredir izlerin duruyor? Fito krem kullanabilirsin hücre yenileme özelliği ne sahiptir. Uzun zamandan kalan izler lekeler ise bir cilt doktoruna gidip deri soyucu krem istemelisin..

• Nasıl bir aile o ölmiycez mi sanki büyük bir etkisi yok Allah bilir sigara içiyosundur aynı şey cok saçma bence kesinlikle hap kullanman gerek 18 yasına geldiysen kendi imzanla kullanabilirsin

1|0
    0|0
  • Asitli peeling yaptir derin yeniler.

1|0
    0|0
  • Bepanthol özel pişikkermi

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;