Tonik Neutrogena mı yoksa Estee Lauder mi?

Arkadaşlar ikisi arasında hangisini tercih ediyorsunuz? Neutrogena kullanımında sıkıntı yaşayanlar varmı?

Güncellemeler:
Erkek arkadaşlar daha fazla kullanıyor bu ürünleri herhalde 😂😂

0|2
310

En İyi Erkek Görüşü

• Soruyu yan tarafta gördüğümde benlik birşey değil dedim ama yorum yapan erkek sayısını görünce meraktan bakmadan geçemedim. Evet haklıymışım benlik birşey yok bu başlıkta. O zaman 1 xper kapıp gideyim :D

1|0
    0|0
    • 1 Xper kapıp gideyim mi :D :D bakın buda güzeldi işte. İyi madem ne umdum ne buldum gibi olsun 7 Xper alın 😂

• Ahaha teşekkür ederim. Kendimi rezil ettim gibi hissediyorum :D

Bari yorum yapayım da belki kurtarırım kendimi. Norveçliler bu konularda uzman bildiğim kadarıyla. Yani Neutrogena iyidir :)

En İyi Kız Görüşü

• Tabiiki Estee Lauder. Ama bana sorarsan Darphin

1|0
    0|0
    • deneyim açısından ne farkettin?

• anladım çok teşekkür ederim. Darphin'i bir araştırayım.

• Rica ederm :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 2

• Estee lauder hic kullanmadim ama neutrogena nin urun icerigi fazla kimyasal. Bence kiehls da bakabilirsin. Tonikleri gercekten guzel. Yves rocher hassas ciltliler icin olani kullandim o da iyidi.

1|0
    0|0
    • işte benide o düşündürüyo sonrasında bir sıkıntı felan çıkar diye neutrogena nın T bölgesi hariç kullanılmaması hakkında yazmışlar internette. Estee lauder'i önerdi arkadaşımda onu araştırıyorum

• Neutrogena almayi dusundum ben de ama temizleyicileri vs de hep kimyasal alkol de yuzunu tahris edebilir. Biraz temiz icerikli olmasina dikkat et. Estee lauder icin internettekk yorumlara bak oyle al. Cok uygun fiyatli urunler nivea neutrogena diadermine falan tonik işinde iyi değil ya. Hic ise yaramiyor genelde. Tonik icin biraz daha iyi marka kullan derim.

• teşekkür ederim 🌺

• Neutrogena

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;