Egzama neden Geçmiyor?

Alnımda yaklaşık 1 buçuk senedir egzama var gitmediğim doktor kullanmadığım ilaç kalmadı ama Geçmiyor sürekli tekrar Başlıyor en son çok ğnlü diye duyduğum sergis Barış'a gittim önce tamamen temizlendi sonra yine başladı dün Yüzüm iyiydi şimdi yine Başlamış ve benim psikolojim bu Yüzden harap oldu yani sürekli Aklım yüzümde kendimi çok kötü hissediyorum sizce napıcam Geçmiyor bit türlü ?

0|0
63

En İyi Erkek Görüşü

• Gecmis olsn ama cok zor geciyor. Benm kulagimin arkasinda bacagimda ayak bilegimde kaşımda ve gogsumde var. Kasimdaki gecti gitti bisey kalmadi. Bacagimdaki gecmiyor, gogsumdeki gecmiyor. Bu ikisi ilack kullanmadigimda (birgun bile aksatsam) kasinmaya basliyor. Kulagimin arkasindaki ve ayak bilegimdekiler kasinmiyor sadece hafif beyazlik var.

Bu psikolojik birsey. Canin biseye sıkılıor mu? Can sikintisi egzamayi fazlalastirir.

0|0
    0|0
    • Hayır ama bu başlayınca benim moralim bozuluyor alnımda çünkü ve dış görünüşüme çok Önem veren bir insanım böule olunca evden çıkasım insanlara bakasım bile gelmiyor

En İyi Kız Görüşü

• Egzama gecmez

0|0
    0|0
    • Yani yapmadığım şey kalmadı geçse bile tekrar Başlıyor ve ben de delirme aşamasına geldim artık dayanamıyorum

• Evet biliyorum babam da var 20 yıldır 😕😕

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Genetik testi yaptır. Hormon testi de! Belki de damarlarda dolaşım bozukluğu var kanla ilgili. Bu çok etkiliyor egzama olayını

0|0
    0|0
  • geçer ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kükürtlü sabun kullan

0|0
    0|0
  • Stres yapmayacaksın. Tek çözümü bu.

0|0
    0|0