Avrupa'da feminist kadınlar arasında hızla yayılan bu modayı destekliyor musunuz?

Erkeklerin doğal halleriyle yadırganmayışını kendilerinde de hak gören kadınlar tarafından oluşturulan kıllarla barışık olma modasını destekliyor musunuz?
Avrupa'da feminist kadınlar arasında hızla yayılan bu modayı destekliyor musunuz?

0|1
2835

En İyi Erkek Görüşü

• Feminizm kocayı bulana kadardır

7|5
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• saçmalık

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 34

• Üşengeçliği moda yapmış bu arkadaşlar.

4|1
    0|0
    • O acıya katlanıp da görün sıkıntımız üşengeçlik mi acı mı.

• Bunun acıyla bir ilgisi yok. Kişisel bakım insanın kendine olan saygısıdır. Bu midesizlikten başka bir şey değil. @henüzçokgenç

• Acıyla bir ilgisi yok mu? İnternetteki form sitelerine bak, millet neler neler yazmış ağda-lazer acısına neler yardım eder diye. Haklısın insanın kendisine olan saygısı hakkında. Kendisine saygılı olan insan bu bakimi yapmalıdır. Ama sadece kadınlardan beklenmemeli bu olay. Bir erkeği bu vaziyette görürünüzde de aynı tepkiyi vermeniz ve aynı yazıyı yazmanız gerek. Bu kadınların yaptığı şeydeki asıl mesaj bu.

• İğrençlesmeyin ya. Moda moda diye aptal aptal işler yapılıyor...

2|0
    0|0
  • feminizm bir tepkidir yanlıştır ama mevcut yanlışlıgın ortadan kalkması için gereklidir o sebep ile destekliyorum :D hepimiz feministiz :D

1|0
    0|0
  • arkadaş erkekle sidik yarıştırmayı erkeğe benzemeyi nasıl feministlik olarak tanımlıyorsunuz..
    kadınlığınızdan mı utanıyorsunuz ki erekkle aşık etmeye veya erkeğe benzemeye çalışıyorsunuz..
    hem pisliği erkekte normal gören mi var ki? doğal olmakla pis olmak arasındaki ayrımı bile yapamıyorlar

2|0
    0|0
  • Bin yıl kadın yüzü görmesem dönüp bakar mıyım? Nerde iğrençlik varsa moda diye yutturuyorlar.

1|0
    0|0
  • Nasıl yaşadıkları ve nasıl davrandıkları umrumda değil pek. Diledikleri gibi davranabilirler...

1|0
    0|0
  • kadınlardan soğuma nedenim olailir

1|0
    0|0
  • igtenc otesi..

1|0
    0|0
  • Ben koltuk altımı temizliyorum bunlar gibi iğrenç değilim
    Her gün yeni bir akım çıkıyo bu nedir arkadaş

1|0
    0|0
  • bize özenmeyin arkadaş b. k mu var bizde? özenmeyin :(

2|0
    0|0
  • Bu kadinlarin Allah belasini versin boyle insanlardan nefret ediyorum. Doğanın kurali bu erkekler daha avantajli yaratilmis iste daha neyin davasini yapiyon gerzekalı.

1|0
    0|0
    • Biz sizin kıllı hallerinize bayılmıyoruz efendim. Biraz anlayışlı olun. Kadınınızı kılsız tüysüz istiyorsanız siz de onun istediği gibi olacaksınız.

• @henüzçokgenç bu kadinlarin derken butun kadinlari demedim yanlis anlama. Bu feminist mi nedir o maallara diyorum. Zaten benim bacaklarimda az cikiyo baska bir yerimde cok cikmiyo ve yuzumde cikiyo

• iğrenç göüzlüyor

1|0
    0|0
  • çoğu öyle zaten normal şartlarda bile? shov'dan ibaret. feminizm başlı başına aptallık zaten.

2|0
    0|0
  • kusucam

1|0
    0|0
  • Igrenc laa

2|1
    0|0
  • tamam ama temizlik meselesi bu bence. Dogallik midir tartisilir. ben tiksinirim mesala :) ben almayim be amcam

1|0
    0|0
  • bildiğimiz ''hairy'' sevdiğim bir tarz zaten, benim açımdan bir problem yoktur.

1|0
    0|0
  • En üstteki kadın güzelmiş ama o kıllar beni uzaklaştırdı ondan. Ben haz edemedim bir türlü.

1|0
    0|0
  • İyyy

1|0
    0|0
  • Kadınlar önce kendilerine pürüzsüz tene sahip olmayı atfetti. Ne hikmetse bunun aslında erkekler için yapıldığını söyledikten sonra feminizm akımı misali tersine bir dönüş oldu. Bence ikisi de doğal. İkisi de normal. Sadece erkeklerin bu durumu alışması Zaman alacaktır. Derine ekilmiş bir fikir bu sonuçta.

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 27

• Kendimi dışlanmış gibi hissettim 😭 kucuklugumde butun vucuduma karinca yumurtasi yagi surmusler bu yuzden kil tuy yok. Olsa bile sarisin oldugum icin sari sari gözükmüyolar bile 😞

1|2
    0|0
  • Erkeklerde artık o doğallık çizgisini kaybetmeye başladılar onlarında tamam kadınların ki kadar olamasa da kıl tüy sorunları olduğuna inanıyorum. Bu bakım temizlik gerektiren bir şey kadınlar bunun farkındaydı erkeklere de yansıdı tekrar ilkçağlarda dönmeye gerek yok

1|1
    0|0
  • Bu tamamen kisisel temizlikle alakali.. berbat..

2|1
    0|0
  • Bu feministlikle değil, kişisel temizlikle alakalı.

1|2
    0|0
  • Bir kadina yakismiyor. Kadim dediğin temiz olmali😊

1|2
    0|0
  • Hayır desteklemiyorum tamamen saçmalık. Doğallığı temsil etmek istiyorlarsa yüzlerindeki boyayı silsinler işlerine gelince feminist işlerine gelmeyince görmezden geliyorlar. Ayrıca bunun kadın olmakla da alakası yok tamamen şahsi birşey.

1|0
    0|0
  • Evet destekliyorum. popo kılını almayan mahmutçuklar laf etmiş fdgfdg

1|0
    0|0
  • İgrencccccc. En nefret ettigim sey koltukalti killari. İyyyyy 😱

1|0
    0|0
  • Feministlik bu degil bence

1|0
    0|0
  • ben yabancı erkeklere de gıcık oluyom zaten koltukaltlarını almadıkları için. bir de kadınlar başlamasın yeter yani.

1|0
    0|0
  • Hayir !

1|0
    0|0
  • Feministlik adi altinda yapmadiklari kalmadi...

1|0
    0|0
  • İgrenc birsey bence. Kadın kadınlığını bilmeli arkadas bu ne

1|0
    0|0
  • Hayır.. Rahatsız eder diye düşünüyorum. Koku yapar. Kendi hijyenleri için alsınlar orayı, artistlik yapmasınlar.

1|0
    0|0
  • Isteyen istedigini yapabilir, destekliyorum

1|0
    0|0
  • En doğrusu

1|0
    0|0
  • Destekliyorum

1|0
    0|0
  • pisligin adı ne zamandan beri feminizm oldu yaw