Turuncu kafa oldum yaaa?

Turuncu kafa oldum yaaa ????

Saclarima bugün ombre yaptırdim çok guzel sarı tonu oldu ama aralarında turuncular var nasıl geçer bidaha oryalle actirsam kuafore düzelir mi?

0|0
126

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• sulu boyayla boya

0|0
    0|0
  • Bir Kuaför olarak söylüyorum düzelir. Sen İçini ferah tut bir hafta hergün boyunca yıka boyalar iyice aksın saç biraz toparlasın kendini tekrar boyatman bir sorun yaratmaz

0|0
    0|0
    • Boya yok oryalle açıldı üzerine cila sürüldü nişanm var tekrar gitsem yarın ne yapılması gerekir ki platin sarisi olsa bile raziyim ama ne yapılması gerekiyor?

• Kuaförünün yeteneğine kalmış birşey bu birazda açıkcası. Yakın zamanlarda çok işlem uygularsan saçına yanma ihtimali var dikkat et bence

• hiç bozma ayrı bir hava katmış bence

0|0
    0|0
  • aynı profilindeki gibisin neden yadırgadın ki

0|0
    0|0
  • hehehe geçmiş olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Bende sari saclara sahibim cok fazla sari olmasada sari yani. Kina yaptim turuncu kafa oldum. Ilk zamanlarda rengi garip gelsede simdi daha iyi geliyo gozume. Bence senin sacina da cok yakismis. Biraz kullan boyle begenmezsen degistirirsin. Aciciyla acarsin

0|0
    0|0
  • Kuafire git en iyisi

0|0
    0|0
  • Hayor oryal surme sakn. 1 hafta sonra kendin boya alip turuncu olan yerleri boya

0|0
    0|0
  • Saçını yakmışlar geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • bir sure boyle kalsin saclarin guclensin kestirebiliyosan kestir bir daha da o kuaforun onunden bile gecme derim

0|0
    0|0
  • Ombre mi hani nerde?

0|0
    0|0
  • Hiç anlamam iyi bir kuaföre git bence

0|0
    0|0
  • belamebi

0|0
    0|0
  • Ne ombresi? bildiğin belek olmuşsun sen. Geçmiş olsun

Tşkler

0|0
    0|0
  • oryal saçını çok yıpratır bir hafta bekle yeniden boya

0|0
    0|0
  • Çok kötü olmuş açıp küllü boya sürülmesi lazım yoksa bu kızıllık kapanmaz acilsada aynı olur

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;