Kızlar, en begenilene eig verecem detaya bakar mısınız?

Özel bir yere davetlisiniz ve şık olmak istiyorsunuz kimler ne giyer nasıl giyinir? En beğenilen EIG alacak hade bakalım ;)

0|0
5

En İyi Kız Görüşü

• bir kere sade olmalı. büyük olasılıkla siyah giyerim. hafif bir dekolte ya da mini olabilir, ikisi aynı anda olmaz. stiletto veya yazlık ince topuklu bir ayakkabı olur. elbisede de çok az bir dantel ya da taş gibi bir hareket olur, fazla bir detay olmaz. bu şekilde en şık olurum zaten :)

0|1
    0|0
    • Rengi boyu falan onlar nasıl olur

• yazdım ya :) siyah olacak. dekolte yoksa elbise dar ve mini olur, baya mini işte. hafif bir göğüs dekoltesi varsa yine dar olur ama çok mini olmaz.

• Hmm bunu sevdim ama bakalım :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Mavi Kisa Dantel gösterisli bir Elbise , Etek Kismi bol , Göbek Acik , Altina Platform Topuk Sade Siyah Ayakkabi , Canta yanima almam Alirsam Kücük muhtemelen siyah Sade elde tutmalik olur ( zincirsiz yani ), Saclar toplamam su dalgasi yaparim önlerini tokalarim.

0|0
    0|0
  • Ferace çıkmaz knk

0|1
    0|0
  • Ozel bir yer?
    Bana gore orman ozel bir yer. Cizmeler ve esofmanla dalarim. Destiny's child'dan firlamis kadar olmasada cok şık olur.

0|0
    0|0
  • Siyah balık model derin sırt dekolteli uzun kollu sade bir elbise saçlarım aşağıdan yandan salaş bir topuz ya da örgülü bir topuz ayakkabıda golden siyah karışımı önü açık yüksek topuklu olur..

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;