Kolumdaki kılları nasıl yok edebilirim?

Kolumda aşırıderecede cok yok az kılvar ama bazıları diyor cok yakışıyor kılların cok ince ve cok siyah olduğu için gercekten yakışıyor diyorlar Ama ben yinede istemiyorum bu kılları nasıl azalta bilirim ya da kkten yok edebilirim

0|0
136

En İyi Erkek Görüşü

• Aşağıdaki bilinç siz insanların yorumuna aldanıp sakın kesme jiletrle makineyle doğal olrak ise azizim şunu yapa bilirsin

ilk önce portakal kabuklarını 4 gün kadar kurutup onları ezerek toz haline getir

yogurt ile yumurtaları birbirine harmanla ardından toz haline getirdiğin portakal bakuklarını ekleyip krem kıvamına gelene kadar tekrar harmanla bu karışımı kolarını yüzüne de süre bilirsin bunu 1 sene boyunca kullan kalmaz kıl filan artı tenrengini acar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 12

• Alabilirsin mesela, öyle bekleyince yok olmuyor çünkü. *-*

0|0
    0|0
  • kol kılını yakıştıranı da ilk defa gördüm. Rahatsızsan sarart veya ağdaya başla

0|0
    0|0
  • Kökten lazer ile yok edebilirsin. ya da sir ağda yap

0|0
    0|0
  • Kıl yakışır mı ya hahaha al adayla ya da lazer

0|0
    0|0
  • lazer

0|0
    0|0
  • Kökten lazer ile yok edebilirsin.

0|0
    0|0
  • Killar nasil yakisabilir ya 😁 agda yap azalma oluyor

0|0
    0|0
  • agda ya da makınayla :D ben makınayla alıyorum :D sakın jılet kullanma

0|1
    0|0
  • kesinlikle alma derim erkek gibi cikiyor ama agda azaltiyor

0|0
    0|0
  • Kil yakisanida ilk defa duydum. Kol killarindan biranonce kurtul. Hic hos degil. Lazere git. Ben bir bayan olarak kolunda kil olan kizlari gorunce sasiriyorum. En gorunen yer bari onu alin arkadaslar ya.

1|0
    0|0
    • İren diğin ben bir modacıyım ve Mankenlik le güzellik hostesligi yapıyorum bu bizim sucumuz değiş g rizekalı insan Allah verdi bunu bize m. a. l insan yaylan şimdi buradan

• Hahahahah 😂 Sinirlendi kacin. Yazik sana 😁 Bide modaciymisss vah vah seni modanaa

• Hazır ağda bantlariyla alabilirsin ya da sarartici geçici olarak

0|0
    0|0
  • Ağda çözüm ya da SARARTICI AL SARART :)

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;