Ter kokusu sorunu?

Ya arkadaslar ben cok aşırı titiz biri degilim hergun banyo yapmam mesela 2-3 gunde bir yaparım temizliğe onem veririm ancak gel gelelimki ter kokusu cok igrenc midem bulanıyor buna bir cozum bulmam lazim cok baharatli yedigim icinmi bilmiyorum ter kokum beni rahatsız ediyor bu hastalik mi yoksa baharatli şeyleri yedigim icinmi ya aslinda fazla yemiyorumda yogurt bile ter kokusunu kotu yapiyormus ne parfum ne deodarant hepsi carem degil mis gibi olmayi geçtim hicbirseu kokmayim lutfen yardimci olun kirici olmazsiiniz umarım

0|0
118

En İyi Erkek Görüşü

• Ter kokusunun merkezlerinden birisi, bildiğin gibi koltuk altıdır. Duş aldıktan sonra kaliteli bir roll-on ter kokunuzu 24 saate kadar engelleyecektir.

Hergün duş alma fırsatınız olmuyorsa bile diğer gün sabah uyandığınızda koltuk altınızı ıslak bir havlu ile iyice silip, kurulayabilirsiniz. Ardından tekrar roll-on kullanabilirsiniz.

Bunların dışında gün aşırı duş almak en faydalı çözümlerden olacaktır. Kendinizi alıştırmaya çalışın.

Yediklerimiz tabii ki kokumuza etki eder ama abartılacak kadar da etkili olmaz.

0|0
    0|0
    • Tesekkyr ederim dikkate alacağım peki roll onlar kanser yapıyormuş onerdiginiz saglikli olan roll on var mi bildiginiz

• Aliminyum ve paraben içermemesine dikkat edin yeterli olacaktır.

Eig için de teşekkür ediyorum 😊

• Rica ederim ben teşekkür ederim faydalı yorumunuz için

En İyi Kız Görüşü

• 2 günde bir yıkanman gerek zaten. terlemek de doğal birşey. roll on deodorantlar ne güne duruyor onlardan kullanmalısın.

0|0
    0|0
    • Kanser yapiyormusss

• ben teşekkür ederim eig için. bu kadar takıntılı olmamalısın bence aslında. neticede hepimiz kullanıyoruz roll on ları. yani kimseye bişey olduğunu da duymadım. lavanta vs koku bıraksa da teninde, terleme anında koku giderir mi bilmiyorum. çünkü örneğin parfümü koltuk altına sıksan terlediğinde yine ter kokusu gelir. deodorantların farklı bir yapısı var bana göre. senin bu takıntın bana bişey hatırlattı mesela şampuan da kullanmamalıymışız çünkü zararlıymış. bunun yerine bazı kişiler karbonatla saç yıkıyor (netten araştırabilirsin) belki o tarz bişey kokuyu da deodorant gibi gidermeye yardımcı olur bilemedm :/

• Bende sampuan tarafından sıkıntılıyım bir cok sampuan denedim hep kepek cok sıkıntılıyım cook

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Vücutta toksin varsa ter ağır kokarmış düzeltmek için de toksini atmak gerekiyormuş

0|0
    0|0
  • Lazerli tedavi var.. terlemeye karşı çözüm gibi

0|0
    0|0
  • bisver ter kokmak iyidir yaklasmaz kimde sana dhdnsj

0|0
    0|0
  • Baharat doğrudan ter kokusunu etkiler

0|0
    0|0
  • hergün yıkan

teşekkürler. yakşamlar.

0|0
    0|0
  • Çemen yemekten vazgeç.

0|0
    0|0
  • one lan ilk defa duydum harbi baharatlar ter kokusunu değiştiriyormu :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Hergun banyo yapmiyorsan bile koltukaltini yikayip roll on yahut stick kullanmalisin. Fazla aci fazla baharatli fazla yagli besinler de ter kokusu uzerinde epey etkili, uzak durmanda fayda var

0|0
    0|0
    • Evet cips baharatli abur cubur yerim roll onlar kanser yapiyo diye duydum

• Ben roll onu arastirdim kanser yapiyor kalitelisi bile icinde alüminyum oldugu icin zarar veriyirmus

• Eczane de deotak satiliyor bir de ona bak istersen

• Koltuk altlarına duştan sonra limon veya karbonat sürüp, her sabah Rexona musk sıkarsan ter kokusu sorunun olmaz :)

0|0
    0|0
  • Hergün duş al. Roll on kullan. Bir de tereson diye bir şey var onu dene. Ama hergün duş al mutlaka

0|0
    0|0
  • koltuk altlarına genital bölgene kabartma tozu sür dalga geçmiyorum kurtarıyor günü

0|0
    0|0
  • Roll on kullan

0|0
    0|0
  • Her gün duş alman gerek o zaman :( baharatlı şeyler evet ter kokusunu epey iğrençleştiriyor

0|0
    0|0
  • Yeme sende ozaman sık sık banyo yap terlememek için haplar var

0|0
    0|0
  • Evzaneden deotak al çok etkili :)

0|0
    0|0
  • Koltuk altını aldırırsan birşey olmaz her günde koltuk altına bişiyler sürülüyodu uttum ama ondan sür birşey cik kalmaz

0|0
    0|0
    • Temiz zaten ona ragmen ayni o dedigim ilac mi alirim

• Vücudunu yıka her sabah boyun altını sabunlu suyla

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;