Kızlar, bu saç modeli nasıl yapılıyor, bu saç modeli nasıl yapılıyor? ?

maşa yaptıktan sonra dagıtıyo filan desem daha düzgün olması lazım düzenli bir dagınıklık var ve dogal duruyor, nasıl yapılır bilen? Sadece uçlarında degil dibinden itibaren bir dalgalılık hali karısık cok hos..Kızlar, bu saç modeli nasıl yapılıyor, bu saç modeli nasıl yapılıyor? ?
maşa yaptıktan sonra dagıtıyo filan desem daha düzgün olması lazım düzenli bir dagınıklık var ve dogal duruyor, nasıl yapılır bilen? Sadece uçlarında degil dibinden itibaren bir dalgalılık hali karısık cok hos..

0|0
42

En İyi Erkek Görüşü

• saç baş yolunca bu hali alıyor :p

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kizin saçı normalde de dalgali sanırım. sac köpüğü ile şekillendiriyor bide bunun makinası var oda olabilir saçı duzse onunla yapıyordur bende de var mesela saçın yarisini koyuyosn içine iki dakika sonra cikariyosn saçı dalgalanıyor kıvırcıksi doğal güzel oluyor

1|0
    0|0
    • Adı ne o makinanın? :) Merak ettim , güzelmiş

• Evet zaten maşa yapınca bunu yapıyorum :) güzel oluyor ben de seviyorum, da bu kızınkini merak ettiydim:) belki ince uçlu maşayla yakın bir görüntü olablr de o da ben de mevcut degil, benimkisi kalın maşa :) Neyse artık teşekkür ettim ;)

• Rica ederim :)))

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 3

• ince ince sarıyor sonra tarakla üstünden geçiyor bence :D

1|0
    0|0
    • O kadar ugraşılır mı ya :) Sarıp yatıyo mudur? Neyle sarıyodur?

• Olabildigince uzak durmak lazım saçı bozan seylerden

• aynen canım :D

• Doğal saç benim de böyle taramam bile çoğu zaman

1|0
    0|0
    • Bu kadar güzel dogal duramaz ya dipleri filan :) Bişi yapmıştır bence :)

• Bende düz kalsın diye düzleştirici çok kullandım en son baya yıprandı dedim kökü Bende kes gitsin kısa yaptım ama dalgalı olduğundan yakıştı uzun dalgalı sevmem Bende düz istiyom 😄

• Düzleştirici maşadan daha çok zarar veriyor, haklısın :) Benim bir arkadasımın kıvırıcık saçları var baya da cok, brezilya fönü yaptırdı düz kalsın diye binpişman oldu , simdi hic üşenmeden her duştan sonra fön çektirmeye gidiyo :)

• saçları eline tutam tutam alıyo sonra parmağıyla burgulaştırıp düzleştiriciyi üstüne basıyo

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;