Kızlar, Kıvırcık saç için?

Saçım duz ve ince telli gece orup yatıyorum sabah kalkınca acıyorum kıvırcık oluyo ama kabarıyo ve okula gidene kadar bozuluyo ne kıvırcık gibi duruyo ne duz gibi saçma sapan duruyo ve hiç rahat etmiyorum. ve devamlı sacımı masayla yakmak da istemiyorum bunun ıcın sacımı orup açtıgımda bunun gibi hani hepsi ayrı ayrı dalgalı gorunmesini istiyorum bunun için onerebilceginiz bir saç kopugu veya spreyi ya da bir sey var mı kızlar acil? Kızlar, Kıvırcık saç için ?

0|0
3

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• duşta hemen sonra saçını 2,3 parcaya ayırıp ör. düzleştirici ile örgülerin üstünden bir kaç kere geç ki bozulmasın. sıkı tutuş spreyleri var kabaran yerlere hafif sıkabilirsin

0|0
    0|0
    • aynısını yapıyorum spreyde kullanıyorum ama idtediğim gibi olmuyo ben boyle tel tel degil orta gurp halınde dalgalı olmasını istiyorum resimdeki gibi

• resimdeki gibi yapman biraz zor

• o zaman maşa yapacaksın. ince telli saçlar baş belası maalesef. fakat kolay şekil alırlar. benimkiler pek sorun çıkarmadığı için pek yorum yapamıyorum.

• avonun durulanmayan saç bakım kremleri var onlardan kullanabilirsin benim saçım kıvırcık ve cok kabarıyo bende işe yarıyor çok sertte olmuyor bir dene istersen

0|0
    0|0
    • egos diye bii saç sekillendirici varmıs sanırım onu kullanan var mı peki

• duydum ama hiç kullanmadım pipetle saçını kıvırcık yapmayı denersen buna benze olur internette videoları var ben yapmıştım ve gayet güzel duruyor fazla kabaracağını da zannetmiyorum

• yok canım şimdi resimdeki gibi olmasını isıtıyorum derken durusunun yoksa kıvırcık oyle olsun demiyorum boyle hani yeni yıkanana saclar tel tel dururya oyle degil resimdekş gibi anlatamasdım ama

• Pipetle yapıyordun galiba internette o tür videolar bulabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;