Güzel bir kızım ama ışığım yok, ne yapmalıyım?

Allah dert vermesin diyenlerinizi duyar gibiyim ama tek derdim bu değil ne yazıkki. Sorudan anlaşılacağı üzere benim sorunum güzel bir kız olduğum halde (beyaz ten, yeşil göz, bebek yüz, kumral saçlar) çok masum, çocuksu durduğum için ışığımın olmaması. Çekici değilim yani. Zaten günümüz Türkiye'sin de ya da dünyada güzellik algısı çok değişti bu saydığım özellikler herkese sıradan geliyor artık. Çekici olabilmek için önerdiğiniz saç, bakım, makyaj stili ya da saç kesim modeli var mı? Beni baştan yaratın arkadaşlar:)

0|0
1214

En İyi Kız Görüşü

• Çok güzelsin ama niye böylesine biliyor musun guzel kızlar sevgilisi var cümlesi hep aklindalar ya da bu bana bakmaz gibi şeyler yeşil gözler bana verir mısın :D

0|0
    0|0
    • Sana en iyi cevap versem olmaz mı? :-*

• Teşekkürler ederim 😙😙 bana da bakmaz lar utaniyorlar benim yarım arkadaşım sarkiyorlar sen az çilve yap zaten sarkarlar

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• İnan bana karakter bunlardan daha çok etkilidir...

0|0
    0|0
  • bisi yapma

0|0
    0|0
  • Aslında bunu seni bilmeden bizim söylememiz doğru olmaz en iyi kuaför e git orada yardımcı olurlar

0|0
    0|0
  • fondöten

0|0
    0|0
  • çocukca duran kızlardaki ışığı farkedenler direk nikaha götürüryor bilmiyon muu

0|0
    0|0
  • Çekici olabilirsin. Çekicilik tavırlar, giyim, makyaj vs şeylerle sağlanan bişey.

0|0
    0|0
  • bir kuaföre gitsen :)

0|0
    0|0
  • sen parlamadığın için

0|0
    0|0
  • Lamba taktır.

0|0
    0|0
  • "Türkiye'sin de" okumadınız mı siz ya?

0|0
    0|0
  • yav he he

0|0
    0|0
  • Swnin gibi kızı bulsam bırakmam be bir ömür sen ne diyorsun

0|0
    0|0
  • Ben de böyle kız arıyorum denk gelmiyor arkadaş şanssızlığın böylesi

0|0
    0|0
  • Gel evlenelim eskiden ışık mı vardı :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• etkili bir bakış, yüzüne bir tebessüm sen tamamlar

0|0
    0|0
  • Sacini katli kestir kabarik olsun spreyle flan ama bu arada bakim da yap gozunun seklini bilmiyorum ama zeynep alkan gbi eyelineri seviyorum , yuzune de elmacik kemiklerini cikaracak sekilde kontur yapabilirsin. Squat yap kopru hareketi yap sabahlari esneme hareketleri (yoga hareketlerinden bulabilirsin) ve 10 sinav cek tabi plates ya da yoga kursuna gidersen daha iyi olur , destekli sutyen tak.. Masumiyet falan kalmadi :'D

0|0
    0|0
  • bence boşver zamanla olur

0|0
    0|0
  • benimde yüzüm masum hal ve hareketlerim de :) bence bizi topuk kurtarır :))

0|0
    0|0
  • Fener var

0|0
    0|0
  • Florasan taktır 😂😂

0|0
    0|0
  • Senin sarjin azalmis

0|0
    0|0
  • Ben de senin tipindeyim ama daha sarisi. Bende artık dikkat cekemiyorum çünkü herkes makyajla falan beyaz oluyo ne biliyim bişiler bişiler. O yüzden bronzer deniyorum artık hem daha çok dikkat çekiyor hemde daha havali duruyo

0|0
    0|0
  • Üzülme bebeğim bizim alıcımız çok oluyor benim eşim görür görmez aşık oldu evlilik teklifini yaptı bir baktım evlenmişim

0|0
    0|0
    • Ama ben evlenmek istemiyorum ki? :/

• Resmen ben boyum uzun saçlarım uzun ve gür kumralım sadece senden farkım kahverengi göz ama çok masum ya da saf duruyormuşum erkek arkadaşlarım da öyle diyor ve bir topluma girince dikkat çeksemde diğer kızlara bakıyorum onlar daha çok dikkat çekiyor bende uzun saçlarımı kestirmeye karar verdim

0|0
    0|0
    • İyi bari boyun uzunmuş benim oda yok 165

• Giyimin tarzın bakısın kadınsı olmalı bende oyleyım ama yerine gore bir bakış yetiyor yani kendini tanı once ve kadar ver

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;