Egzama sorunsalı?

Saçlarımda egzama var doktora gittim ve beklezon adında yağlı bir ilaç verdi saç diplerine sürülüyor 2 kutuydu 1 kutuyu sürünce düzeldi bıraktım bende saçlarımda zarar verir diye şimdi aşırı fazla oldular tekrar kullanmaya başladım siz neler yapıyorsunuz bunun hakkında insan gibi cevaplayana+1

1|0
40

En İyi Kız Görüşü

• Canım annem yıllardır egzama ile savaşıyor ama saçta olması kötüymüş, verilebilecek en etkili merhemi vermiş doktor sana daha etkilisini bulman imkansız. Bunu sürekli kullanman gerekli, geçti diye bırakma. Stres yapma, stres yapıyorsan da bu işin uzmanına görün, çünkü egzama direk psikolojik kaynaklı bir cilt hastalığıdır. Domates ve kahveden uzak dur.
    Şampuan olarakta kimyasaldan uzak dur bence Sebamed kullan.
    Geçmiş olsun.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Kızlar Ne Diyor 3

• Benim ensemde yuvarlak bir yara vardı egzama gibi birşey kaşınıyodu nemleniyordu kulaklarımda aynı şekilde. ketoral diye bir şampuan vermişti doktor bana oda faydalıydı ama seninle benim aynımı bilemem doktoruna danış istersen canım :)) geçmiş olsun bu aradaa

0|0
    0|0
  • şn onu devamli kullan doktoruna bir danis ne kadar sureli bir tadavi bu

1|0
    0|0
  • Bu yapmasi cok zor birsey ama ben yaptim. Ise yaradi. Doktora soyledim. Kendin mi kesfettin bunu, aferin sana , en iyi ilaci budur dedi. Cay , kahve, cok tuzlu, cok sekerli, asitli icecekleri hayatimdan cikariorum bir hafta. Egzama falan kalmiyor. Diete giriyorum resmen. Ama etkisi 1 ay suruor en fazla. Her ay bir haftalik bir diet gerek boyle. Benim yemekle aram hic yoktur. Yaptim. bir de bol su ic

1|0
    0|0
    • evet benimde cips çikolata ketçap domates falan yemem alerjim için iyi değil fakat ben dikkat etmiyorum ama Şu an şükür yok arada oluyor ama gerçekten dikkatt edilirse daha saglıklı olur :)

Yükleniyor... ;