Şöyle kombin nasıl?

Şöyle kombin nasıl?Arkadaşlar bir sürpriz işim vardı sonunda haftaya salı yapıyorum begonvil diye bir çiçek varmış kokusunu felan özledim diye bir paylaşım yapmış instada begonvil bulamadım ama mor papatya buldum bayağı benziyor küçük bir mor papatya buketini alıp sürpriz yapcam okulundan çıkarken hiç habersiz arayacağım yani ve sevgili değiliz iyi olurmu sizce ne dersiniz?

• Herşey Çok İyi
    A seç
  • Gayet iyi
    B seç
  • İyi
    C seç
  • Kötü
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|0
67

En İyi Kız Görüşü

• pantlon kötü

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Pantolonu sevemedim bir nedense :/ Saat çok güzel bu arada orjisi 450 lira civarıydı :D Ama bence ayakkabıyı da puma giy, marka denksizliği güzel değil :/

0|1
    0|0
    • Marka takıntım yok benim ama peki pantolon önerebilirmisin ya :) ne giymeliyim altına :) teşekkürler

• Marka takıntın olmasada bence bağıran marka bir şey giydiğinde devamlılık sağlamak gerekli :) Ya aslında kot güzel ama sahte yırtık fikri hoş gelmedi bana, ya daha soft olsun ya da normal bir jean

• Hersey cok guzel gozluk olmasa da olur :) mor papatyaaa 😍😍😍

0|1
    0|0
  • ne güzel :(

0|1
    0|0
  • iyi..

0|0
    0|0
  • Cok kolay bir kombin iyi ya da kotu degil kombin demek cok dogru degil bence

0|0
    0|0
    • Sonuçta sevgili değiliz ama o kadar uğraşmak ağır kaçabilir gibi :) o yüzden böyle yaptım

Erkekler Ne Diyor 6

• Kombin şık ve sade.
    Üşümeyeceksen sorun yok.

0|1
    0|0
  • çok kıyak

0|1
    0|0
  • Sonuçta sevgili değilsiniz çok da özenmene gerek yok. Günlük kıyafet iyi bence

0|1
    0|0
  • Pantolonla tişört uymuyor deliksiz olsun

0|0
    0|0
  • Neredeyse dun aynisini giydim 😂

0|0
    0|0
  • Alttaki pantalon bende var o tarzda dikkat çekici ilginç ama yırtılabiliyor sıkıntı çıkabiliyor söyleyim benzerini almıştım 100 lira ( HM) terziye götürmek zorunda kalmıştım

0|0
    0|0
    • Mavi markada h mden aldığımıda giyebilirim çok benziyor zaten 😀 Haklısın yırtılırsa götürürüz ya sıkıntı yok :)

Yükleniyor... ;