Kızlarr ve anlayan erkekler sorum sıze?

yaa yüzüm makyajdan mahvoldu. o kadar bakım yapıyorum temızlıyorum ama yok yanı gozlerım kapatıcı kullanmaya basladıktan ıtıbaren her aksam sıldıgımde kapkara oluyor. rımeller kırpıklerımı zayıflatı bırsuru bakım yagı kullandım ama nafıle derım ınceldı sıyah nokta sıvılce hmde ırınlı.. makyajla super gorunuyorum ama makyajsız çok kotu gorunuyorum renk esıtlsızlıgı ve koskoyu halkalar dudaklaım renksız makyajsız dolasamıyorum cok alıstırdım nolur bseyler soyleyın

Güncellemeler:
yaa kızlar erkekler hadıı bıseyler soyleyın onerın mahvoldu cıldım cıldıyeye gttım onlarında verdıgı bır ton kımyasal ıse yaramıyor akısınamı bıraksam

0|0
95

En İyi Erkek Görüşü

• Kullandığın ürünün bayat olma ihtimali var, üçe beşe bakmayıp kaliteden şaşmayacaksın bildiğim kadarıyla rimel kirpikleri besler ve kuvvetlendirir.. bir süre cildini dinlendir ki önerim bu yönde, dönemine yakın veya içinde bunların olması da normal..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cildine cok iyi bakman gerekiyor. Dermologica satan bir eczaneye gidip urunlerle ilgili bilgi almani tavsiye ederim. Fiyatlari pahali ama maalesef boyle urunlerde kaliteli olmasi sart.

0|0
    0|0
    • haklısın.. bır denıym bakalım

• Boyle seyde doktor flanda hicbise yapamiyo. Bende en iyi hastanelere para doktum. Tek muayneye 500 TL odedim ama hicbirsey olmuyo. Yani ilac degilde disaridan bulman gerekiyor kendi urunlerini. Deneye deneye bulucaksin. Umarim halledersin

• ıns tesekkur ederım

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Okumadım cok uzun ama dogal güzellik iyidir

0|0
    0|0
    • dogal guzellıgımı makyaj yapmaya basladıktan ıtıbaren kaybettım. bu her kızda oluyor. onceden makyajsız cok guzeldım bu fondoten kapatıcı ruj mahvettı rengımı aldı

• Bakim yapmayi boyamak saniyosun dogal urunler kullan lr tavsiye

0|0
    0|0
  • garnier 3/1 arad var peeling temizleme maske 10 tl bendede sivilce siyah nokta lekeşer vardı çok üzel bişe öneririm

0|0
    0|0
    • kullnıorum onuda oda etkılı glmıor artık

• bunuda denycm tesekkurler

• sana zahmet eig şeçermisin :) Rica ederim

• Cilt doktoruna git..

0|0
    0|0
    • gıdıyorum ama oda jel bılmm ne verıor ıse yaramıor

• gıttım.. ıste dogallık cok onemlı ama bız asırı mkyajı sevıoruz fondotenlı pudralı rımellı eyelınerlı farlıı ama kendmden blıorum bu makyajı yapan kzlar yuzunu sıldıgınde berbattt. S

• Aynen öyle.. yine iyi araştir et. Illa ki cildinizi besleyecek duzelticek bir tedavi vardir. Evlenmeden once makyajsiz gormek lazim 😊

Kızlar Ne Diyor 8

• Makyajlı haline alıştığından eski halin direk kötü gelir arkadaşlarında makyaj yapıyosa onların yanındada makyajsız duramazsın azlata azalata yap ilk fondotenden bb kreme geç göz makyajını hafiflet ha bir de fondoten altın nemlendirici ya da baz sür öyle öyle olur 😊

0|0
    0|0
    • suruyorum zaten bb kremde kullanıorum ama hıcbrını kullamak ıstemıorum makyajsızda guzel olmak ıstyrum bu son yıllarda byle olmaya basladı ondan oncede yapıordum ıyıydı yuzum coktu makyajdan

• bir anda insan bırakamıyo heleki yanımızda çok makyajlı arkadaşlar olunca makyaj yapmıycağın ortamlar daha çok girmeye çalış ya da ağır metal içeren ürünlerini bırak daha hafif şeyler kullan yaz gelince o sıcaktan kökten bırakırsın zaten

• evet sokaga cıkıorssun herkes makyajlı suslu.. olmuyor yanı eve gelıorum bı cıkarıyrum bok gbıyım ya

• Sana öyle geliyorduf makyajlı haline cok alıştığın için bir süre yapma cok su iç yeşil elma ye vitamin al ballı maskeler yap cildin ışıl ışıl olur

0|0
    0|0
  • İyi bir eczaneye git. Orada dermotolojik cilt analiz ve bakımları oluyor. Onlara katıl ve yardım al

0|0
    0|0
  • Ya benimde stresten çıktı ben ilaç kullanıyorum şu anda

0|0
    0|0
  • 1 ay boyunca imex sabun kullan sabah aksam duzenli olrk ve yikadktan snra nemlendr farki gorcksn

0|0
    0|0
  • Makyaj malzrmelerini değiştir

0|0
    0|0
  • Normalde makyaj yapmm düğünlerde falan çok az yapıyorum bunu okuduktan sonra hiç yapmamaya karar verdim

0|0
    0|0
    • bncede yapıp cıldını hıc bozma cok pısmanım alısrdgma ama bnde yapmycam artık:S

• Gerekmediği zamanlarda kesinlikle makyaj yapmayıp cildini dinlendir. Kullandıgın malzemelerin markası ne bu arada? Eğer kaliteli markalar degilse bu yüzden de tahris olabilir cildin

0|0
    0|0
    • meybıllene urunlerı essence avon loreal urunlerını kullanıyorum makyajımda. temızlıgınde ve nemlendırmede ıse nıvea garnıer avon gozaltı bakımı kremı kullanıorum bnlar yanı kotude degıller aslnda kullanan cok. ya bu kapatıcılar goze cok zararlın sanırım kapkara oluyo hava almamaaktan sanırım derı

• Cok sık yapan biri değilim ama ortalama benzer urunleri kullanıyoruz :) Ben de de bazen oluyo kasınıyo yeni sivilce falan cıkıyo ama iste dedigim gibi bir sure makyaj yapmadan dinlendirmek gerek

• evet haklısın bırden bırakcam yaa azaltmadan bırden yanı.. tesekkurler:)

Yükleniyor... ;