Makyajla ilgili herseyi sorabilirsiniz cilt bakimida dahil :) ?

Makyaj ve Cilt bakimi icin herseyi sorabilirsiniz. Yardimci olmak isterim.

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• Yüzüm de bir kaç nokta gibi leke var ufak tefek ama yine de canımı sıkıyor. cO2 franksiyonel lazer düşünüyorum sence? :D

1|0
    0|0
    • Franksiyonel lazer e gidebilirsin en iyi sonucu ancak oyle elde edebilirsin. ya da Kiehls Dark Spot Solutions leke serumu harika. Deneyebilirsin. Cildinde aydinlanir. Yanliz fiyati 160 Tl falan olmali soyliyeyimde.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu sivilce izleri için çözüm önerin varsa güzel olabilir 😕

1|0
    0|0
    • Kiehls e bak mutlaka sende. Dark spot solutions serumu isini gorur.

• ilk defa duydum çok teşekkür ederim tavsiyen için ☺️

Kızlar Ne Diyor 2

• Yagli cilt icin fondoten sorcaktim soruda yorumlamissin. Beyaz tenliyim ruju pek yakistirmiyorum daha dogal ton istiyorum pastel ve golden rose ya da baska markadan nude gul kurusu ya da seftali tonu onervegin var mi. Nolur yardimci olursan cok seviniriim. Ôpüyorum kocaman

0|0
    0|0
    • Bence mutlaka watsons ya da gratise gidip deneyerek ruju secmelisin. Ruj herkeste ayni durmuyor herkesin dudak rengi farkli oldugu icin :( velvet matte serisindeki rujlara bakablirsin golden rose un.

• Tesekkurleer 😊😊

• Ya bana yağlı cilt için fondoten önerebiiir misin fiyat en fazla elli lira olsun bide tenim esmer kumral arası doğru tonu bulamıyorum yaa

1|0
    0|0
    • Rimmel Match Perfection fondoten. Watsonslarda bulabilirsin 25 TL falandi. Maybelline Affinitone a bak :)

• Gittiginde kendin denemelisin. Burdan birsey soyleyemem :( ama ordaki elemanlarada guvenme hep yanlis fondoten veriyolar yaniltiyolar. Mutlaka kendin dene. Makyajsiz git yanaklarinda dene

• Aynen hep yalnış alıyorum param boşa gidiyo hep

Yükleniyor... ;