Kızlar, Kızlar maskaraa?

Kızlar kullandıgım maskaralardan memnun değilim düşük gösteriyor kirpiklerimi ve benim en çok istedigim ayrık ayrık tek tek olması ama hiç öyle bir rimel bulamıyorum güzel bir bildiginiz uygun fiyatta maskara önerirmisiniz?

0|0
15

En İyi Kız Görüşü

• Kirpik kıvırma aleti kullan.

0|0
    0|0
    • kullanıyorum zaten ama ayrık ayrık olmuyo yapıştırıyo rimelde uygulayınca.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 14

• Avon oriflame flormar gibi sitelerin maskara kategorilerine bakabilirsin orda hem fiyatları var hemde ürünü tanıtma amaçlı fırçaları gözüküyor. Yani mağazaya gitsen tester ürün yoksa göremezsin ama siteden rahat rahat hepsine bakabilirsin. :)

0|0
    0|0
  • Maybelline tombik rimellere bak. Kesinlikle keratin fircali maskara alma. Kil yapida olab rimellerden al. Fiyatlari cok uygun.

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim önemli olan ayrık ve kıvrık yapması bunları karşılıyormu?

• dediginiz ürünün fiyatı ne kadar acaba

• 22 TL olmali maksimum 25 TL dir

• Oriflamede var 15-18 lira falan

0|0
    0|0

• Maybelline sari siyahli olan ya da pembe siyahli olan. Sakin siyahini alma kirpiklerim kivrikti dumduz yapti ama surus seklin de onemli dondurerek surmen lazm bde kivir. Hem dipten hem uctan kivir. dipten surme. eger kivrik deglse

0|0
    0|0
    • teşekkür ederiim :)) dediginiz ürünlere bakıcagım ve ayrık olması çok önemli bunları karşılıyormu ve fiyatları nekadar

• Yarin sabah hemen vazelin aliyorum o zmn badem yagini bliyodum da vazelini onemzemedim pek bir deniim o zmn ayrik gorunmesi icin sekilli olmasi lazm her telin ve bu sekil de rimel fircasyla saglanabilir benim de yapisiyodi birbirine denedim oluyo yani guzel iyi tavsiye ederim.. Vazelin icin de cok sagoll ;)))

• Vazelin gerçekten işe yarıyor aynı şekilde badem yagıda mutlaka ikisinden birini dene :)

• max factor 2000 calori

0|0
    0|0
  • Fırçasına göre alacaksın

0|0
    0|0
  • Make up forever smoky lash çok iyi

0|0
    0|0
  • maybelline rocket kesinlikle tavsiye ediyorum

0|0
    0|0
  • Maybeline New York push yo drama

0|0
    0|0
  • Loreal in teleskopik maskara çok mükemmel böyle mi yazılıyo bilmiyorum ama tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • ayrık ayrık yapıyormu ne özellikleri var

• BEN ORIFLAMEDE SATILAN THE ONE NIN MASKARASINI KULLANIYORUM BITTIKCE ALIYORUM COK GUZEL HEM SIPSIYAH YAPIO HEM KIVRIK AYRIKTA OLUYO

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Maybelline One by One. Bu maskara kirpikleri yapıştırmadan hacim vermeyi ve tek tek ayırmayı vaad ediyor. Ben satın almıştım gerçekten dönüp dolaşıp aldığım bir maskara, favorim. :) Fiyatı da uygun, 20 TL. İndirim zamanlarında 15 TL oluyor.

0|0
    0|0
  • Maybeline iyidir

0|0
    0|0
  • Maybelinenin butun maskaralari guzel onlsri dene

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;