Nasıl beyazlarım dalga geçmeden söylermisiniz?

çok esmerim herkes dalga geçiyo nasıl beyazlayabilirim? lütfen yardım edin.! saçma sapam cevaplar vermezseniz sevinirim kesin çözüm arıyorum. Net cevap.

1|0
1317

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Esmerler kıskanılmasa solaryum denen yer icat edilmezdi önce bunu unutma.

Herkes dalga geçiyor / esmer olmanın dalga geçilecek nesi varmış?
    Beyazlamaya çalışmak yerine kendini sevmeye başla ve laflarını onlara yedir.
    Unutma dünya çapında yapılan her "sarışın mı-esmer mi?" kıyaslamasında savaşı esmerler kazanmıştır.

Sağlıcakla.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Beyazlaşmak mümkün ama tahmin etmeyeceğin bir şekilde. Beyazlaşmak için minimum derece yanarsın. Ne kadar az yanarsan o kadar doğal cildin ortaya çıkacak. Güneşe çıkmamaya gayret et. Çıkacaksan illa 50 faktörlü güneş kremi kullan. Emin ol yanmadıkça daha beyaz görüneceksin. Beyaz cilt -3 diyelim normal ten rengin 0 yanıkken +3. Hiç yanmazsan maximum derecede beyaz olmuş olucaksın onun dışında ten rengini dğeiştirmek mümkün değil diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • Mümkün değil

0|0
    0|0
  • Michal jaksonu bir arastir

1|0
    0|0
  • güneşe hiç çıkma ama yine de değişmez 100yıl geçmesi lazım

0|0
    0|0
  • Esmer candır kanka sen takma onları

0|0
    0|0
  • olabilir ya.. micheal jackson gibi mii

0|0
    0|0
  • Öyle bir şey yok

0|0
    0|0
  • Sodali suyla yikan. Bildigin market maden suyunun beyazlattigi soyleniyo

0|0
    0|0
  • Net. Beyazlayamazsın

0|0
    0|0
  • Bakma sansımız varmıdır?

0|0
    0|0
  • Boş ver, ne demiş? Esmerin tadı var

0|0
    0|0
  • Bende bir şey var bembeyazv:ddddd

0|0
    0|0
  • Bir çok yöntem var kanka bursan yazsam akşamı bılur :)

0|0
    0|0
  • Vitiligo hastalığına yakalan

0|0
    0|0
  • rahmetliye sor dicem de öldü işin zor artık.

0|0
    0|0
  • Unutma sarışının adı esmerin tadı derler. Bence gidipte saçlarını sarıya boyatmadığın sürece oldukça güzel görünür ve genç kalırsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Pirinç suyu ile yüzünü yıka japonlar öyle yapıyor.

0|0
    0|0
  • Şaka gibi gelebilir ama. asyalı kadınların sırrı pirinç suyu

0|0
    0|0
  • Pirinç suyuyla renk tonu açan tarifler var arastrmani isterim umarm basarili olursun 😇

0|0
    0|0
  • bence esmerlik çok güzel bişey. yani simsiyah değilde sütlü çikolata gibiyse kıskanırım resmen :D dalga geçenler bence ya ergendir ya da kıskanıyordur. esmerler candır :)

0|0
    0|0
  • Dalga gecme dedigin icin camasr suyuna yatir fistik gibi olur. Ciddi ye gelirsem limon suyu iyi geliyo ama abartma cildini tahris edersin

0|0
    0|0
  • Esmerligini kullanmaya bak bence ameliyat yaptırıp Michael Jackson gibi de olabilirsin tabi

0|0
    0|0
  • pirnc ise yariyo ben yuzume kullandm ben hafif koyuyym yuzm bembeyaz pirinc şise yariyo ama kapkara olmk icn denize gitcm tkrar beyaz kotu

0|0
    0|0
  • Redist Lightening cream i öneririm ben kullanıyorum

0|0
    0|0
  • yoğurt sür her gece sdfhgj

0|0
    0|0
  • Birsürü yöntem ve maske var nette doğal ama kimyasal olmadan en fazla 1 2 ton açabikirsin

0|0
    0|0
  • pirinçle ilgili şeyler var internetten bak. ama fazla umutlanma neysen o. belki 1 ton açar

0|0
    0|0
  • Beyazlayamazsın. Millet esmer olmak için solaryuma giriyor. Kendini sev

1|1
    0|0
Yükleniyor...