Kimler, ne tarz giyiniyor?

Evet, kızlar tarzınız nedir? Ne tarz giyinirsinz, hangi renkleri seversinz? Modacıym. Sizlere tavsiye de bulunabilirm.

1|0
62

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Genelde yaz aylarında polo yaka kesinlikle düz ve canlı renkler olacak uzun kol düz ya da ekose gömlek kesinlikle kısa kol olmayacak uzun olur katlarım altına kot veya spor keten orası burası yırtık olmayacak kola elbiseye yakışacak renkte kaliteli bir saat ayakkabı olarak yazın spor Ayakkabı tercihim kışın daha çeşitli tabi genelde v yaka veya boğazlı düz kazak hava Soğuksu altına uygun renk gömlek yakası görünecek şekilde gömlek üstüne genelde uyumlu deri ceket kısa ve uzun olabilir kazqğın altından gömlek hafif görüncek bel bölgesinde eğer gömlek veya kısa kol t- shırt giydiysem ona uyan ceket altına kışlık keten veya kot yine düz olucak ayakkabı da genelde uyumlu renk Bot tercih ediyorum

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Gothic tarzda daha çok

1|0
    0|0
  • Gothic

0|0
    0|0
  • tesettür

0|0
    0|0
  • Memurum ama spor giyiniyorum. Kot üzerine bluz ve ya gömlek, bazen tayt ve uzun bir hırka. Memuriyete uygun değil ama rahat edemiyorum işte klasikte. Aslında hem memuriyete uygun hem de rahat giyinmek isterdim ama pek beceremiyorum sanırım.

0|0
    0|0
  • Deri ceketler ya da asker yesılı kısa yakaları kahve kurklu mont. Cizme diz kapagımın ustunde kot pantolan kot ceket takım olarak ve siyah kasket şapka. Sence nasıl? ve buyuk tokalı yuvarlak kemer takıyorum. Cool tarz mı oluyor bu?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Dolapta ne var ise. Bulunabilirsin tabii.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;