SİR AĞDA NIN FARKI?

Arkadaşlar sir ağdayla normal ağdanın farkı ne benim üst bacağımdada kıllar vsr hafif onları sir ağdayla alıcam ama nasıl bilmiyorum nerde bulucam fiystı ne kadar? Diğer ağda gibi ısıtılıyo mu detaylı anlatır mısınız yararı varmı?

0|0
31

En İyi Erkek Görüşü

• Sir ağdayı siriyon normal ağdayı siremiyon

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Killari beslemez.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 2

• Üst bacak tüylerini alma inan hiç gerek yok eğer çok dikkat çekiyor ben açık giyiniyorum diyorsan sesu agda iyi

0|0
    0|0
    • Peki nasıl yapılıuo ısıtılıyo mu fiyat ne kadar detaylı anlatambilir misin

• Ucuz canım fiyatını hatırlamıyorum ama turuncu renklikabı. Kullanmadığın bir tasın içine su koy onuda koy ocakta 7 8 dakika kaynat sonra yap.

• sesu ben cok memnunum bende üst bacagımı alıyorum ve benden sana tavsiye eski kotun varsa onunla al derim en küçükleri bile topluyo sert oldugu için ve agdayı sürmeden önce bacagına biraz bebek pudrası sürersen kızarmayı da önlüyo :)

0|0
    0|0
    • Peki aynı ısıtıp mı yapılıyo her markette var mı fiystı felan nasıl?

• bim den alıyorum ben 4 tl falan sanırım evet ısıtıyorsun sıvılaşınca hafif kullanmaya basla ama sıcak suyun içerisinden çıkarma çabuk donuyo

• Tamam teşekkürler 😊

Yükleniyor... ;