Saçlarım çok çabuk yağlanıyor?

Saçlarım çok çabuk yağlanıyor. Mesela bu akşam yıkasam hemen sabaha yağlanmış oluyor. Sabah okula gidiyorum ve her sabah erken kalkıp saçlarımı yıkamaktan bunaldım. Herkes saçlarını yıkamaya alıştırmışsın diyolar sadece. Bazıları kuru şampuan almamı söyledi ama ne yapsam bilemedim. Sizce ne yapabilirim?

0|0
127

En İyi Erkek Görüşü

• Bende de aynı sorun var, geçen gün bir araştırma yaptım ve siirte özel bıttım sabunu diye bir sabun varmış aktarcıkarda. Bunu kullananlar sorunu çözdüğünü mucize birşey olduğunu yazmışlar. Ben alıp denemedim henüz ama düşünüyorum. Bir araştır istersen sende.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim de saçım hızlı yağlanıyor, korkma, bu sağlıklı olduğunun belirtisiymiş. Ben kafamı artik asla şampuanla yıkamıyorum. Evden çıkmadığım vakitlerde sadece. Onun dışında... Palmolive'in katı sabunlarıyla yıkıyorum. Çok güzel kokuyor, kokusu da geçmiyor. En sevdiğim koku yeşil paketlisinde 😊

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 11

• Bağdem yağı kullanabilrisin, birde head and shoulder şampuanı alabilrsin. Birde hacışakir falan kullanma, aktarlarda yağlı saçlar için sabunlarda var badem özlü onları tavsiye edebiliriim. Benimde aynı sorun vardı, iyi geldi

1|0
    0|0
  • Kuru sampuan da olabilir bide konazol al ilk durulama suyuna 1 bardak sirke dok onla durula sonra tekrar suyla durula ama

1|0
    0|0
  • Havlu içinde kurut saçlarını fön makinası yerine, bir de saç kremi kullanmayı bayağı azaltman lazım, saçlarını çok sık yıkanmamaya alıştırman gerekiyo

0|0
    0|0
  • Bakim yap bitkisel yaglari karistir sur. iki saat dursun. yikarken ben tam cikaramiyorum iki uc kere sampuanliyorm ckmams gbi oluyo ama kalinlastgni farkediyorum bde 2 gunde yaglanrken 3gunde yaglanmaya basladi. Haftada bir iki kere yapabilirsin. Badem yagi hint yagi sarimsak yagi kayisi yagi cak terebentin susam yagi vardi baya icinde aktardan almistim karistrrttm. yalnz. hazir yag karisimi almadm iyi bir aktardi yani bitkisel oldguna guvenebilecegm bir yer.

0|0
    0|0
  • Benimde oyle idi ama ben cildim icin bir ilac kullandim sivilce ilaci o sacimin yaglanmasinida gecurdi super oldu

0|0
    0|0
  • Sivilce icin roac tedavisi olmustum ben o vakit az yaglaniyodu ilac yagi cektigi icin

Ama Şu an durum saclarimda ayni. Bitkisel sampuan kullanmak lazim galiba

0|0
    0|0
  • Dermatoloji veya endokronolojiye gitceksin. O kdr cabuk yaglanmasi bir saglik sorunudur. Cildin o kdr cabuk yag uretmemeli

0|0
    0|0
  • Sürekli yıkadıysan denilen doğrudur.

0|0
    0|0
  • Heads shoulders limonlu kullan belki 2 gün dayanır?

0|0
    0|0
  • Cildiyeye git cildin yag dengesiyle alakali canim sivilce filanda yapar vucudunda

0|0
    0|0
  • Islak mendille sil

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;