160 boyundayım aslında güzel bir bayanım ama kendımde değişiklikler istiyorum daha alımlı olmak istiyorum?

kilo vemek mesala 59 kgyum 55 54 insem ideal neler yapılmalı sakın resim koy dmeeyin buraya koyamam yorumlarınızı bekliyorum?

0|1
510

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında bence sen ideal bir bayan olmadan önce kendine olan özgüveni ni nasıl kazanirim onu düşün resim koyup koymaman önemli değil neden mi her bayan güzel yaratılış biçimi almıştır bence sende öylesin fakat yinede çaba gösterip nasıl daha fazla güzelliğe kavusurum hislerinle hareket ediyorsun

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Saç rengimi değiştir

0|0
    0|0
    • ne renek yapım beyaz tenliyim acık kumrals acım

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• direk tavrından alımlı olmanın zor oldugunu anladım, "sakın resim koymayın, "buraya koyamam" demek cokta alımlı olmadıgın birisidir.

0|0
    0|0
    • bura sanal diye koymuyorum

• face heabım va r buraya koymuyorum

• orasıda sosyal ağ sanal ortam burasıda, face'in ne diye soranada vermiosndur şimdi sen

• Bakımlı ol

0|0
    0|0
  • bakımlı olmaya özen göster

0|0
    0|0
  • Kiyafetler sac sonra kilo ne bileym sspor yap

0|0
    0|0
  • Zekanı geliştir bence

1|0
    0|0
  • Bence kafana takma seksisindir.

0|0
    0|0
  • Onu yap bunu yap şunu da yap tamamdır

0|0
    0|0
  • Spor yap sıkılas

0|0
    0|0
    • diyetle 57 dustum valaha 60 tan 55oldum mu tamam

• Görmeden bişey demek abes olur kank yolla bakayım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence kilon iyi dal gibi de olmak isteme gercekten güzel değil biraz ele gelmeli kız dediğin. Ama bir kuaföre gidip saçlarının şeklini rengini değişebilirsin aynı sekilde giysilerin de oyle makyajın vsvs

0|0
    0|0
  • saçlarını kısalt bebeğim

0|0
    0|0
  • Kilo vermelisin bence, sacini kisacik kesebilirsin kisa boylu kizlara cok yakisiyor ve eger yuz tipine yakisirsa kahkulde kes.

0|0
    0|0
  • 1.60 boyla anca 52 kiloyla alimli olursun.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;